Dāvanu idejas – vīrietim, mammai, draudzenei, bērnam

Pavisam tuvu ir mirklis, kad zem eglītes tiks liktas lielas un mazas dāvaniņas, kuras, kaut pastarpināti, bet paudīs arī dāvinātāja sirdsiltumu un mīļumu. Šogad esam apkopojuši dāvanu idejas, kas ceram, varēs iepriecināt arī tavus mājiniekus un tuvākos.

DĀVANAS VĪRIETIM 


Vīrietim, kuram viss jau ir –
Latvijā ražots akupresūras paklājiņš Pranamat Eco

Tavs vīrietis ir lielisks, izskatīgs, gudrs un veiksmīgs, šķiet, visās dzīves jomās. Ir grūti atrast dāvanu, kas spētu savaldzināt šādu vīrieti, jo viņam  jau viss ir. Tad svētkos pārsteidz savu vīrieti ar Pranamat Eco akupresūras paklājiņu. Nieka 20 minūtes dienā, pavadītas guļot uz šāda paklājiņa, palīdz aizmirst muguras sāpes, stresu, nogurumu un muskuļu spriedzi. Un vai tad tās nav lietas, no kurām neviens no mums nav pasargāts? Arī vīrietis, kuram viss jau ir! Šis Latvijā ražotais produkts ir ne vien praktisks, bet arī modernā dizainā veidots, turklāt izmantojot pašus dabiskākos materiālus! 
Šobrīd tev ir unikāla iespēja šo dāvanu iegādāties ar 20% atlaidi – interneta veikalā www.advaitaart.com, izmantojot kodu ESPATILV20, paklājiņa cena – 55,00LVL -20%


Aktīvam, dzīvespriecīgam un kaislīgam vīrietim – aromāts PUMA urban motion

Tavs vīrietis ir īsts enerģijas iemiesojums? Dzīvesprieks, jaunas idejas, neaprakstāma emociju gamma un īstas kaislības ietilpst viņa vizītkartē? Palutini savu vīrieti ar šo jauno aromātu no PUMA, kas ir kā radīts aktīvam un enerģiskam vīrietim, kas iet pa dzīvi savā, pacilātā ritmā! Tas ietver gan svaigās un sulīgās melones un piparmētras notis, gan arī tik kaislīgo, silto un noslēpumaino pikantā, sarkanā timiāna pieskārienu. 
Aromātu PUMA urban motion vari iegādāties veikalos Drogas, cena – 9,90LVL (25ml) 

Zinātkāram vīrietim – žurnālu Playboy, Dari pats, Ilustrētā Zinātne abonementi

Patiešām, visi vīrieši pēc savas dabas ir ziņkārīgi. Tev atliek vien noskaidrot, ko tavs vīrietis grib uzzināt vairāk un pēc kāda veida zināšanām viņš tiecas. Varbūt tās ir modernu un stilīgu vīrieti raksturojošas alkas pēc mūsdienīgām lietām, kas saistītas ar vīriešu pasauli – automašīnām, biznesu un sportu? Vai varbūt tavs vīrietis ir praktiskais un uzņēmīgais tips ar zelta rokām? Bet varbūt viņš ir no tiem lielajiem domātājiem, kas alkst gudrības un pasauli izzinošu zināšanu? Lai kāds būtu tavs vīrietis – palutini viņu ar kādu no šo žurnālu abonentiem – viņš to novērtēs!
Playboy, www.ekiosks.lv,  žurnāla gada abonementa cena – 21.99LVL
Dari Pats, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 18,00LVL
Ilustrētā Zinātne, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 26,99LVL

Vēl koptākam un skaistākam vīrietim – Trevor Sorbie Mg sērija

 

Droši vien, tavs vīrietis ir visšarmantākais un valdzinošākais, taču kas viņam liedz izskatīties vēl skaistākam! Izvēlies kādu no Trevor Sorbie Mg ikdienas sejas, matu vai ķermeņa kopšanai domātajiem līdzekļiem, lai tavs vīrietis varētu būt perfekts. 
Produkti iegādājami veikalos Kolonna. 
Decembrī interneta veikalā www.cosmetics4you.lv visi Trevor Sorbie Mg produkti iegādājami ar 20% atlaidi.

Vīrietim, kurā mājo mednieks un zvejnieks – Salmo dāvanu karte 

Šī ir dāvana, kuru mums ieteica mūsu aptaujātie vīrieši  –  par šo, tevi uz rokām kādu laiku nēsās kaislīgs dabas dzīļu izpratējs un apguvējs. Šī dāvanu karte ļaus īstenam makšķerniekam un arī medniekam iegādāties savam vaļaspriekam visu, ko vien sirds kāro. 
Karti meklē veikalos Salmo.

Stiprajām vīrieša rokām – rokassprādze no Pilgrim
 
Drosmīgam un stipram vīrietim, drošsirža cienīgs aksesuārs – rokassprādze no Pilgrim, kas darināta no īstas ādas.
Rokassprādzi vari iegādāties veikalā Pilgrim, Galerijā Centrs.
Cena – 25,50LVL, līdz decembra beigām atlaides līdz 20%

DĀVANAS MAMMAI, VECMAMMAI

Mammai, kas izskatās pēc tavas draudzenes – L’Oréal Paris Revitalift krēms ar sejas ādas tvirtumu atjaunojošu efektu


Viņa ir tava mamma, bet joprojām, ejot pa ielu, jūs notur par labākajām draudzenēm. Lai šis pieņēmums vēl saglabātos ilgi, dāvini viņai krēmu ar sejas ādas tvirtumu atjaunojošu efektu Revitalift no L’Oréal Paris, ko ir iecienījušas daudzas sievietes. Citi joprojām domās, ka esat draudzenes!
Krēms nopērkams veikalos Drogas, www.lorealparis.lv 
Revitalift dienas krēma cena – 10,99LVL

 
Saimnieciskai mammai un vecmāmiņai – žurnālu Dārza pasaule, Citādā Pasaule, Mūsmājas abonementi

Mammas un vecmāmiņas ir tie ģimenes locekļi, kuri mājās parasti ievieš to īpašo, katrai mājā tik raksturīgo, auru. Viņas ir tās, bez kurām šķiet, mājas solis nav iedomājams, un parasti tieši mammas un vecmāmiņas ir tās, pie kurām varam vērsties jebkādos sadzīviskos jautājumos, turklāt, nereti tieši mammas un vecmāmiņas nāk talkā arī ar kādu netradicionālāku padomu. Iepriecini viņas, uzdāvinot iedvesmas un izziņas avotus – žurnālu abonementus.
Dārza Pasaule, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 18.95LVL
Citādā Pasaule, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 11.49LVL
Mūsmājas, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 16.99LVL


Mammas matu skaistumam – Naked atjaunojoša matu maska


Varbūt nē, taču ļoti iespējams, ka kāda tava bērnības nerātnība ir bijusi par iemeslu mammas vai vecmammas matos šodien redzamajam sirmajam pavedienam. Tamdēļ tagad tev ir iespēja atdarīt, un kopā ar siltu buču uz vaiga dāvināt atjaunojošu matu masku Naked Rescue Argan oil & Meadowfoam Repairing Hair Treatment. Varēsi viņām pastāstīt, ka maskas sastāvs ir no dabīgām izejvielām, tajā ir apvienoti vitamīni E, barojoša Argana eļļa, kondicionējošā limnastes sēklu eļla, kā arī saulespuķu sēklu ekstrakts, kas aizsargā pret UV stariem. Matu maska palīdzēs novērst matu bojājumus un piešķir tik ļoti vajadzīgo dzīvīgumu. 
Maska nopērkama veikalos Kolonna, kā arī par izdevīgāku cenu interneta veikalā www.cosmetics4you.lv.
Cena – 8,45LVL

Tavas un varbūt pat tavas mammas bērnības smarža – kafeja Alīda

Atmiņas kuras spēj uzjundīt patīkamas emocijas, tās visbiežāk saistās ar bērnību. Bērnības smarža – tāda ir arī cigoriņu dzērienam kafejai Alīda, kura sastāvā ir cigoriņi, mieži, ozolzīles un burkāni. Iespējams, tas ir tieši tas, kas tik liegi savīsies kopā ar piparkūku smaržu tavas mammas mājā šajos svētkos.
Meklē ekoveikalos un veiklos SKY, www.kafejaalida.lv 
Cena – 2,20LVL 

Vismīļākajai un visskaistākajai vecmāmiņai – L’Oréal Paris Age Perfect krēms nobriedušai ādai

Tavu vecmāmiņu noteikti var saukt par dāmu, viņai rūp savs izskats un tu zini, viņas vecumā tu vēlētos izskatīties tieši tāpat. Dāvana vecmāmiņas skaistumam – krēms, kas mitrina un atjauno nobriedušu ādu Age Perfect no L’oréal Paris palīdz novērst ādas atslābumu un pigmentācijas plankumu veidošanos. Lai viņas āda staro tāpat kā dvēsele!
Age Perfect dienas krēmu var iegādāties veikalos Drogas, www.lorealparis.lv
Krēma cena – 9,99LVL 

DĀVANAS DRAUDZENEI, MĀSAI VAI SEV PAŠAI


Vislabākajai draudzenei pasaulē – Maybelline skropstu tušu komplekti

Īsta draudzene ir zelta vērta! Tā ir draudzene, kura tevi saprot, atbalsta un iedvesmo – kopā ar viņu ir iespējams viss un jebkas!  Uzdāvini viņai dramatiski skaistu un apburošu acu skatienu, kas spēs savaldzināt visus un ikvienu! Vai arī komplektu kolosālam un nepārspējamam acu skatienam, kas padarīs tavu draudzeni vai kolēģi vēl īpašāku un vēl neatkārtojamāku, lai kopā varat sasniegt jaunas dzīves un karjeras virsotnes!
Skropstu tušas nopērkamas veikalos Drogas.
Maybelline Falsies Black Drama skropstu tuša un losjons kosmētikas notīrīšanai, komplekta cena – 6,99LVL
Maybelline Colossal kuplinošā skropstu tuša ar kolagēnus un losjons kosmētikas notīrīšanai, komplekta cena – 6,29LVL

Dāvana spoži praktiskam priekam, kas vienmēr būs līdzās – Pilgrim piekariņi
 
 

Visa mūsu dzīve sastāv no maziem niekiem, tamdēļ jo svarīgāk, lai šie šķietamie nieki, nestu prieku un būtu skaisti. Dāvinot, savai draudzenei vai māsai, šos apzeltītos un apsudrabotos piekariņus, tu varēsi vēlēt, lai viņas ikdiena sastāv no patīkamiem sīkumiem, kuros arī tu nu varēsi būt netieši klāt.
Piekariņi nopērkami veikalos Pilgrim, Galerija Centrs.
Piekariņa cena no – 12,30LVL

Modernajai un pilsētnieciskajai draudzenei – aromāts PUMA Animagical

Ar savu moderno un enerģisko draudzeni varat kopā kalnus gāzt un pēc tam sēdēt kafejnīcā, baudīt aromātisku kapučino un diskutēt par paveikto? Uzdāvini viņai šo jauno aromātu no PUMA, kas ir moderns un enerģijas pārpilns – varbūt tieši tas ir kā radīts viņai!
Aromātu PUMA Animagical vari iegādāties veikalos Drogas, cena – 9,90LVL (25ml)

 

Mērķtiecīgajai draudzenei, jaukajai kolēģei un sev pašai šajos svētkos – žurnālu UNa, Veselība, Dienas Ēdieni abonementi

Daudzpusīgas un interesantas draudzenes ir absolūta nepieciešamība! Ar šādām draudzenēm nekad nav garlaicīgi, vienmēr ir par ko diskutēt un saņemtais padoms lieti noder. Šādas draudzenes aizrauj un iedvesmo! Uzdāvini savai draudzenei žurnāla UNA abonamentu un sagaidi no viņas vēl vairāk aizraujoša arī turpmāk! Savukārt kolēģe, kura vienmēr visos darba pasākumos iepriecina ar interesantiem, pašas veidotiem, gardumiem, noteikti priecāsies par žurnālu Dienas Ēdieni! Un neaizmirsti arī pati par sevi – palutini sevi ar žurnāla Veselība abonamentu un esi pirmā, kas uzzina aktuālāko un jaunāko visās, ar veselību saistītajās, nozarēs, arī nakamajā gadā!
Una, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 17.40LVL
Veselība, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 17,50LVL
Dienas Ēdieni, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 12.49LVL


Draudzenei, kura mīl visu dabisko – Max Factor Xperience tonālais krēms

Tava draudzene ir dabiska izskata piekritēja? Iepriecini viņu ar šo jauno Max Factor tonālo krēmu, kas ir tik dabisks un klājas tik viegli, ka ir jūtams kā āda elpo un staro no labsajūtas! Tā sastāvā ir mežrožu augļi, jojoba un gurķu ūdens – sastāvdaļas, ko novērtēs dabisku lietu piekritēja! 
Max Factor Xperience tonālo krēmu vari iegādāties veikalos Drogas, www.maxfactor.lv
Krēma cena – 12,90LVL

Dāvana, ko pasniegt sev pašai – L’Oréal Paris Youth Code krēms pirmo grumbiņu novēršanai

Vai tiešām šajos svētkos nedrīkst padomāt arī par sevi? Drīkst! Uzdāvini sev ādas jaunību aktivējošu pretgrumbu krēmuYouth Code no L’Oréal Paris, tas palīdzēs novērst pirmās grumbiņas, blāvu sejas toni un noguruma pazīmes. Vēlāk, savas starojošās ādas noslēpumu, vari izpaust arī draudzenei.
Youth Code dienas krēms nopērkams veikalos Drogas, www.lorealparis.lv
Krēma cena – 10,99LVL
 

BĒRNIEM

Modes dāmām – Smacker Original lūpu balzāmu komplekts ar zemeņu garšu
Laiks skrien tik ātri un lūk, mazā meita jau sāk revidēt tavu kosmētikas maciņu. Katrai mazai jaunkundzei pieklājas būt pašai savam smukumkomplektam. Dāvini viņai lūpu balzāmu un lūpu spīdumu komplektu ar zemeņu garšu. Mitrinošās sastāvdaļas mīkstina lūpas, vienlaicīgi jaukais aromāts padara meitas buču smaržīgu. Piemērots jaunkundzēm no sešu gadu vecuma.
Lūpu krāsa nopērkama veikalos Kolonna, vai šobrīd par izdevīgu cenu internetveikalā www.cosmetics4you.lv
Komplekta cena ar atlaidi internatveikalā – 3,44LVL
 

Maziem un lielākiem pētniekiem – žurnālu Ilustrētā Junioriem, Ilustrētā Vēsture, Leģendas abonementi

Bērni burtiski uzsūc apkārt esošo informāciju, viņi ir nemitīgi attīstībā un to ziņkāre par pasauli un lietām tajā ir neremdināma. Un, vai šie nav gana labi iemesli, lai dāvātu bērnam kvalitatīvu, interesantu, aizraujošu un saprotamu informāciju, par, it kā, tik sarežģītajiem procesiem un norisēm pasaulē? Iepriecini savu vai radu bērnu ar kādu no šo, žurnālu abonentiem un tici – mazais saņems ļoti vērtīgu un interesantu lasāmvielu, kas būs, ne vien aizraujoša, bet arī izzinoša!
Ilustrētā Junioriem, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 17.99LVL
Ilustrētā Pasaules Vēsture, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 26.98LVL
Leģendas, www.ekiosks.lv, žurnāla gada abonementa cena – 14.98LVL

Dāvana princesēm, lielām un mazām – Pilgrim piekariņi


Spožs akcents, kas darīs priecīgu tavu mazi lielo meitu vai krustmeitu. Nieciņš ar vērtību, kas būs kopā ar viņu ikdienā.
Piekariņi nopērkami veikalos Pilgrim, Galerija Centrs.
Piekariņa cena no – 12,30LVL

Dāvini savam bērnam iespēju attīstīt fantāziju zīmējot – Ineses Ziemeles zīmēšanas studija

Zīmēšana un gleznošana bērniem attīsta fantāziju, analītisko domāšanu, krāsu saskaņu un izjūtu. Šīs iemaņas jāattīsta jau bērnībā no apzinātā vecuma, apmēram 4 gadiem. Inese Ziemele Bērnu zīmēšanas studiju vada kopš 1981. gada.  Vairāk informācijas www.zimejumi.lv

15 komentārs
  1. Pāris lietas tiešām ir dāvināšanas vērtas. Galvenais, paspēt vēl tās iegādāt.

  2. Jā, masāžas paklājiņš tētim būtu tieši laikā! Un žurnāli arī – lai var atpūsties tā kārtīgi!

  3. Es biju ļoti pārsteigta, ka tas masāžas paklājiņš ir ražots Latvijā, skaista, ļoti kvalitatīva manta. Tagad man tāds ir un noteikti uzdāvināšu saviem tuvajiem tādu.

  4. akupresūras paklājiņš dizainēts un ražots Latvijā, tikko saņēmis atzinību LIAA rīkotajā konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2010” kategorijā “Rūpnieciskais dizains”.

  5. Nekad vēl nēesmu uzdrošinājusies, ja tā varētu teikt, uzdāvināt arī sev pašai kaut ko. Būs vienreiz jāpamēģina, sevi taču arī jāmīl…

  6. Runaajot par daavanu izmaksaam, “treknajos gados” taas protams bija lielaakas, bet arii shobriid bez 3-5Ls uz cilveeku neiztikt.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.