Dāvanas VĪRIETIM Ziemas svētkos – 7 labas idejas

Esam apkopojuši Dāvanu idejas VĪRIETIM. Mūsu labo ideju sarakstā atradīsi intelektuālas, jutekliskas, provokatīvas un arī praktiskas dāvanas. Nosūti savam mīļotajam linku uz šo rakstu, lai pats izvēlas, ko no skatāmā viņam gribētos saņemt dāvanā visvairāk.

Dāvana vīrietim, kas izprot atstātā iespaida vērtību – kosmētikas produktu sērija no LIERAC HOMME

Savam vīrietim dāvini iespēju būt izcilam! Lierac Homme sērija, kurā ietilpst: skūšanās želeja, balzāms pēc skūšanās, mitrinošs, atjaunojošs krēms sejas ādai, līdzeklis ādai ap acīm ar divkāršu iedarbību, dezodorants un mitrinošs krēms pret grumbām būs izsmalcināta dāvana, kuru ir bauda lietot.
Produkti nopērkami aptiekās. Decembrī iegādājoties Lierac produktus saņemsi dāvanu, vairāk lasi www.sveika.lv.
Par kosmētikas sēriju uzzini www.sveika.lv
Cena sākot no 8,20Ls

Dāvana, kas runā pati par sevi – žurnāla Rīgas Laiks abonements

Intelektuāla provokācija divpadsmit mēnešu garumā, kas liks domāt, saskatīt, izvērtēt. Iespējams, arī tev izdosies aizņemties kādu no žurnāla numuriem, lasi un saproti arī tu.
Iespēja iegādāties abonementu www.rigaslaiks.lv
Cena 23,00Ls

Dāvana izsmalcinātai un saldai dzīvei – šokolāde no EMILS GUSTAVS CHOCOLATE

Ik katra diena var būt svētki, kuriem ļauties un krist kārdinājumā. Emils Gustavs Chocolate jābauda kopā ar īstiem estētiem, malkojot vīnu vai rūgtu esspreso. Kā dāvanu iesakām: Piena šokolāde ar Turkish Peppers, Baltā šokolāde ar lakricu un apelsīniem, Tumšā šokolāde ar čillī pipariem.
Šokolāde nopērkama Emils Gustavs Chocolate veikalos.
Cena no 3,50Ls

Dāvana īstam vīrietim – lielo puiku biksītes no www.aita.lv

Gandrīz vai kails vīrietis arī var būt skaists, savukārt ietērpts šajās puiku biksītēs viņš var kļūt pat neganti šarmants! www.aita.lv radītās apakšbikses top no 100% kokvilnas ar elegantām smukumpogām priekšā.
Biksītes iespējams iegādāties Galerijā Istaba vai www.facebook.com/aita
Cena no 10,00Ls

Dāvana izaicinājumu meklētājiem – dāvanu karte no veikaliem Salmo

Satikt pašiem sevi pārbaudījumā, piedzīvojumā, izaicinājumā ir pareizākais, ko mēs, esot attiecībās ar saviem vīriešiem, varam viņiem ļaut darīt. Dāvanu karte no veikaliem Salmo tiek novērtēta nepārprotami un vienmēr!  
Dāvanu kartes nopērkamas veikalos Salmo. Veikalu adreses atradīsi www.salmo.lv
Cena no 5,00Ls

Dāvana vīrietim, kurš vienmēr un visur gūst panākumus – Hugo Boss Bottled komplekts

Viņš ir ideāls, pilnība un domā iet iekarot virsotnes, neatskatoties. Viņš tic liktenim, atmaksai, bet ne nejaušam gadījumam. Prestižs un ietekme ir viņa kore. Hugo Boss Bottled ir svaigs un silts, juteklisks koksnes aromāts, mūsdienīgam un enerģiskam 21. gadsimta vīrietim.
Komplekts nopērkams lielākajos parfimērijas veikalos
Cena 40,00Ls

Dāvana vīrietim kam ir attiecības ar datoru – Datormiza no MIZA

Nenovēršamo datoresamību var pārvērst estētiskā priekā, jo Latvijā radītās Datormizas ne tikai pasargā datoru no nobrāzumiem un uzsitieniem bet ir krāsainas un spilgtas, lai papildinātu dzīves vidi ar jauniem toņiem un noskaņām.
Iespējams iegādāties www.mizamiza.lv
Cena no 11,00Ls

7 komentāru
  1. es jau nopirku savam vīrietim abonementu, jāsaka gan nedaudz savādākam žurnālam

  2. Gustava šokolāde tiešām ir garda, bet jādāvina īstiem feinšmekeriem, jo normālie cilvēki nespēs novērtēt šo diez gan padārgo smalkumu.

  3. Nopietni?! Aitas vilnas šorti vai apakšveļa? 😀 Tad jau labāk nedaudz piemaksāt un nopirkt vīram ērtus un mīkstus bokseršortus [cenzēts]bodyfashion.lv
    Vot tā būs super dāvana vīrietim

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.