Dāvanas SIEVIETEI Ziemas svētkos – 7 teicamas idejas

Esam apkopojuši dāvanu idejas SIEVIETEI – draudzenei, mammai, māsai un arī darba kolēģei! Mūsu noderīgo ideju sarakstā atradīsi dāvanas gan modes dāmai, gan saldumu mīļotājai, gan sievietei, kas ar baudu rūpējas par sevi!

Dāvana sievišķīgai un spēcīgai sievietei – LADY GAGA FAME komplekts

Tumsa ar gaismu, labais ar ļauno un visam pa vidu – ļoti spēcīgs jutekliskums. LADY GAGA FAME ir smaržas, kuru mērķis ir savienot to, ko parasti uzskata par neiespējamu savienot. Tagad arī izcils LADY GAGA FAME komplekts – aromāts un dušas želeja.
Nopērkams parfimērijas veikalos. Par aromātu www.youtube.com/user/hauslaboratories
Cena komplektam  30,50 Ls

Dāvana izsmalcinātu saldumu mīļotājai – V. Ķuzes šokolāde

Dāvana saldumu mīļotājai, kas nebaidās sevi palutināt ar ko gardu tieši tad, kad to visvairāk kārojas! V. Ķuzes šokolādes saldumi tiek gatavotas no augstvērtīgām izejvielām un ir 100% roku darbs. Šāda dāvana būs īpaši personīga un atbilstoša visprasīgākajai gaumei.
V. Ķuzes saldumi nopērkami Rīgā, Jēkaba ielā 20/22, www.kuze.lv
Cena sākot no 2.50 Ls

Dāvana modīgu tērpu meklētājām – dāvanu karte no apģērbu veikala SNOB

Teicama dāvana kā kaislīgai modes dāmai, tā ikvienai sievietei, kura mīl tērpus, kas spēj pasvītrot viņas sievišķību! Dāvanu karte tērpu iegādei no veikala SNOB – dāvini aizraujošas izvēles iespējas! Varbūt tieši šī būs iespēja iegūt jau sen kārotu un noskatītu Jaunā gada balles kleitu!?
Veikals atrodas Galerijā Centrs, 3. stāvā, www.snoblatvia.lv
Cena tērpiem no 52,00Ls, līdz 31.12.2012. -30% atlaide

Dāvanā MĪLESTĪBAS pilns gaiss – garšvielu trauks ar īstu mīlestību no www.ziedot.lv

Sasildīt ar mīlestību, tas ir iespējams. Dāvini  šo unikālo no atkārtoti izmantota stikla iepakojuma gatavotu garšvielu trauku un tu dalīsies ĪSTĀ MĪLESTĪBĀ, palīdzot arī grūtībās nonākušajiem.
Iegādājams www.ziedot.lv
Cena no 4,99Ls

Dāvana vizuālistei – Jaunā Rīgas teātra apmeklējuma karte

Pārsteidzošs patiesums un caururbjošs viedums strāvo no skatuves, ja tavai teātra pazinējai skatoties izrādi, tas šķiet būtiski, dāvini viņai iespēju apmeklēt Jauno Rīgas teātri arī jaunajā gadā.
Dāvanu kartes var iegādāties teātra kasē. www.jrt.lv
Cena no 5,00Ls

Dāvana sievietei, kas mīl rūpēties par sevi – Kerastase Elixir Ultime matu kopšanas produkti

Dāvana sievietei, kas mīl rūpēties par sevi īpašā un izsmalcinātā veidā! Kerastase Elixir Ultime ir matu kopšanas produkti, kas priecēs visas, kas meklē ko jaunu un nebijušu matu kopšanā! Šie matu kopšanas produkti – koncentrāts matu peldēm un matu maska – satur 24 karātu zeltu, kas palīdz matiem kļūt mirdzošiem! Dāvana kā radīta gada noslēguma sezonas pasākumiem!
Produkti nopērkami friziersalonos
Cena no 16,50Ls

Dāvana tām, kam trūkst asuma dzīvē – jogas matracis no www.perfect.lv

Dažkārt iztrūkstošo asumu dzīvē var iegūt izmantojot ļoti praktiskas lietas! Dāvini draudzenei akupunktūras paklājiņu, kas pārklāts ar 6000 dzelksnīšiem. Kā vēsta austrumnieciskā pieeja medicīnai, tas var būt noderīgs arī tām kam nākas saskarties ar nogurumu, stresu, bezmiegu.
Paklājiņš nopērkams www.perfect.lv
Cena 19,00Ls

7 komentāru
  1. Es sev gribu: 1. Smaržas, 2. Matu kopšanas produktus, 3. Biļetes uz teātri, varētu jau vēl kaut ko…, bet sākumam pietiek. Saprati Mīļais ;)?!

  2. Oj, tā GJ gan ļoti tieši piegājusi jautājumam 🙂 🙂 :), diez šitāds tiešs mājiens darbojas 🙂 🙂 🙂

  3. Dažādas interesantas dāvanas vienmēr var atrast [cenzēts]mojo-jojo.com/lv
    ar draugiem vienmēr ejam ciemos arī uz viņu veikalu Dzirnavu ielā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.