Dāvanas BĒRNIEM Ziemas svētkos – 7 lieliskas idejas

Svētku tuvošanos apstiprina ne tikai baltais mirdzums aiz loga, bet arī rosība, kas valda mūsu prātos un sirdīs. Siltās domas par tuvajiem pavisam drīz tiks sakopotas lielākos un mazākos sainīšos, un novietotas zem zaļās, mājā ienākušās, eglītes. Arī www.espati.lv apkopoja idejas par to, ko varam dāvināt, šajos ziemas gaidītākajos svētkos, mūsu vismīļākajiem, mūsu BĒRNIEM!

Dāvanas gan vismazākajiem, gan tiem, kas jau stāv uz savām kājām – sērija ādas aizsardzībai aukstā laikā no BABY SEBAMED 

Šos produktus priecāsies saņemt dāvanā gan mazuļa mamma, gan mazā bērnudārzniece, kas beidzot tiks pie savas pirmā lūpu balzāma, gan lielais-mazais žiperis, kam dodoties uz skolu sals iekož vaigos! BABY SEBAM sērija ietver mazgāšanas līdzekļus, šampūnu, sevišķi maigu krēmu bērniem, lūpu balzāmu.
Produkti nopērkami aptiekās. www.sebamed.com
Cena no 3,50Ls

Dāvanas lieliem un maziem interesantu nodarbju, pārsteidzošu atklāsmju un nerātnību  meklētājiem – grāmatas no Zvaigzne ABC

Šeit liekam priekšā šķirstāmas idejas dāvanai tiem kas jau lasa, vēl tikai grib mācīties lasīt un tiem, kas grib un var likt lietā to, par ko ir izlasījuši.
Māksla bērniem. Radošu darbu grāmata, iedvesma jaunajiem māksliniekiem, vairāk uzzini www.zvaigzne.lv, Cena 7,57Ls
Latviešu tautas dzīvnieku pasakas ar krāšņām mākslinieces Agijas Stakas ilustrācijām, vairāk uzzini www.zvaigzne.lv, Cena 7,99Ls
Hugo ģeniālā pasaule, grāmata, kas lasītājam liek gan just līdzi galvenajam varonim, gan skaļi smieties, vairāk uzzini www.zvaigzne.lv, Cena 4,49Ls


Dāvana čaklītim, vai kādam, kas varētu par tādu kļūt – Uzkopšanas komplekts bērniem no Norwex


Ak kā vecākiem gribētos, lai viņu bērni būtu visprātīgākie, visuzcītīgākie, visčaklākie… Šis komplekts varētu kļūt par lielisku instrumentu visiem tiem malačiem, kas ar prieku piesakās mājas uzkopšanas darbiem, vai arī lielisks pamudinājums, tiem, kas līdz šim ir centušies izvairīties no iesaistīšanās savas istabas pucēšanā.
Komplekts nopērkams www.norwex.lv
Cena ar 50% atlaidi 16,73Ls, atlaide spēkā līdz šī gada Ziemassvētkiem (pilnā cena 33,45Ls)


Dāvana kārumu tīkotājiem – piena konfektes bērniem Jautrās gotiņas no Saldus gotiņas


Saldums uz kārā zoba ir tas, bez kā nevarēs iztikt arī šajos svētkos! Saldus pārtikas kombināta čaklie rūķi sabēruši piena konfektes bērniem svētku iepakojumā ar pārsteigumiem – Jautrās gotiņas. Piena konfektes bērniem ir no dabīgām sastāvdaļām, bez negantiem piejaukumiem. Kastītē varēs atrast ne tikai gardās konfektes, bet arī citus interesantus pārsteigumus. Saiņojiet vaļā un pētiet!
Gardums nopērkams pārtikas veikalos. www.saldusgotina.lv
Cena 2,30Ls

Dāvana gravitācijas pētniekiem – Radiovadāms vanags no www.perfect.lv

Intriģējoša dāvana visiem putnu un mehānikas mīļotājiem Radiovadāms vanags, kas lido kā īsts putns vēcinot spārnus. Viegli pārvaldāms un krītot lejā tas planē. Būs piemērots arī mazākiem bērniem. Vanagam spīd acis, tāpēc to būs interesanti vadīt arī tumsā.
Nopērkams www.perfect.lv
Cena 29,00Ls

Dāvana visiem kam iespēja pārvērst matu mazgāšanu par svētkiem varētu būt viens no lielākajiem priekiem – SERIE NATURE TENDRESSE KIDS matu kopšanas produkti no L’Oreal Professionnel

Bagātīgas šampūna putas un brīnišķīga smarža, var kļūt par iemeslu bērna jautrībai. Taču pavisam lieliski ir tad, ja šampūns ne tikai mazgā, bet arī saudzīgi attīra un mīkstina bērna matus, savukārt kopšanas līdzeklis palīdz tos atšķetināt.
Nopērkams friziersalonos, www.facebook.com/LOrealProfessionnelLatvia
Cena sākot no 9,10Ls

Dāvana lieliem un maziem brīnumu meklētājiem – Dāvanu kartes no Leļļu teātra

Vēlme satikt Karlsonu, Pepiju Garzeķi, Rūķus un daudzus citus pasaku varoņus piepildās dodoties uz teātri. Latvijas Leļļu teātra Dāvanu karte, atkarībā no tās vērtības, dod iespēju tās īpašniekam kopā ar vienu vai vairākiem pavadoņiem noskatīties leļļu teātra izrādi latviešu vai krievu valodā,  viņam ērtā laikā visas teātra sezonas garumā.
Dāvanu kartes, kā arī elektroniskās dāvanu kartes nopērkamas Leļļu teātrī. www.lelluteatris.lv
Dāvanu kartes vērtība ir 10,00Ls,15,00Ls vai 20,00Ls

11 komentārs
  1. Savai krustmeitai, Ziemassvētkos, katru gadu dāvinu vienu labu grāmatu. Viņai patīk lasīt, tamdēļ vienmēr priecājas :). Parasti, pēc jaunās grāmatas saņemšanas, tieku informēta par to, kāda bijusi iepriekšējā gada dāvana, interesanta, vai ne tik ļoti. Man liekas, ka bērniem ir jādāvina grāmatas, jo lasīšana tik daudz dod…!!!

  2. Sen nebiju bijusi Leļļu teātrī un tapu pārsteigta par lielo izrāžu skaitu! Tur ir uzvedumi pieaugušajiem, lielajiem un mazajiem bērniem, prātīgajiem un rotaļniekiem. Feini, ka tas tiek šādi attīstīts.

  3. jā, Norwex komplekts tāds kārtīgs “mājiens ar mietu”, manējiem arī noderētu ;P

  4. Uzdodiet sev jautājumu, vai mazs bērns atplēšot Ziemassvētku dāvanu priecāsies par šīm veltēm?
    Ir jau jauki, bet tieši ziemassvētku dāvanā-biļetes noteikti nenostrādās, kremi un šampūni arī nē. Tie vairāk ir pirkumi bērniem, bet nevis lietas, ko ielikt tieši dāvanā!

  5. Mana sīkā, savā dzimšanas dienā, bija varen priecīga par savu pirmo lūpukrāsu (higiēnisko jāsaka gan), grāmatas arī forši un teātra biļetes, kādam sākumskolas skolniekam, vispār brīnišķīģi.

  6. jaa, tikai, ieejot norweh maajas lapaa tas komplekts beerniem ir par pilnu cenu 🙁

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.