Dabiskā kosmētika — ZAĻĀKA izvēle

Arvien lielāku popularitāti gūst dažādu veidu organiskie produkti, kas it nemaz nav pārsteidzoši, ņemot vērā visus pastāvošos vides apdraudējumus. Mūsdienās pārtikas preču veikalos Jūs atradīsiet ļoti daudz organisku izvēles iespēju, un arvien biežāk sastopams kļūst arī organiskais apģērbs. Taču arvien populārāka kļūst ne vien organiskā pārtika un apģērbs, bet arī organiskie skaistumkopšanas produkti.

Somijas kosmētikas zīmols Dermosil, kas uzsāka savu darbību jau 1988. gadā un tirgo savu kosmētiku tikai internetveikalā www.dermosil.lv, lepojas, ka var piedāvāt 19 Dermosil Nature produktus, kuriem ir piešķirts ECOCERT sertifikāts. Nature sērijas klāstā ir, piemēram, Burkānu eļļa, natural.Tā ir daudzveidīgas iedarbības barojošā eļļa, kura pastiprina iedegumu un kopj ādu. Eļļa piemērota gan sejai, gan ķermenim. Eļļa satur  arī buriti palmas (Mauritia flexuosa) augļu eļļu. Šo palmu, kas aug tropiskajās zonās, dēvē arī par „dzīvības koku”.Buriti palmas augļu eļļu jau izsenis izmanto sausas un saulē apdegušas ādas kopšanai. Pie tam eļļas sastāvā esošās taukskābes palīdz saglabāt ādas elastību. Sortimentā atradīsiet arī šampūnu ar bērzu sulu Nature, organic, tas piešķir matiem maigumu, apjomu, spēku un spīdumu, turklāt produkts nesatur sulfātus un silikonu.

Visus Dermosil Nature produktus varat atrast šeit

Turklāt, pateicoties pasūtījumu lielam apjomam un produkcijas izplatīšanai bez starpnieku iesaistes, uzņēmums spēj saglabāt labu augstas kvalitātes un pieņemamas cenas attiecību.
Lai ādas kopšanas produkts saņemtu ECOCERT sertifikātu, ir jāizpilda noteiktas prasības: produkta sastāvā ir jābūt vismaz 95% dabisku izejvielu, vismaz 10% izejvielu ir jābūt organiskas izcelsmes, iepakojumam ir jābūt otrreizēji pārstrādājamam un produkta sastāvā nedrīkst ietilpt nekāda veida ģenētiski modificētas vielas, parabēni, fenoksietanols, nanodaļiņas, silikoni vai citas vielas, kas iegūtas no petroķīmiskām vai sintētiskās ķīmijas vielām.
Izvēloties ECOCERT sertificētu produktu, Jūs veicat zaļāku izvēli.

Vairāk par Dermosil ādas kopšanas līdzekļiem, dekoratīvo kosmētiku un matu kopšanas līdzekļiem, varat uzzināt apmeklējot interneta veikalu www.dermosil.lv

1 komentārs
  1. Hi, esmu šeit, lai dalītos maz liecību par to, kā es saņēmu reālu aizdevumu no Finanšu mājās, es nekad uzskatu, ka uz tiešsaistes aizdevumu aizdevēji var būt vēl reālu un legit tas ir tāpēc, ka man ir zaudējuši tik daudz maksa scammers dēļ avansa maksa tiek lūgts pēc viņiem. bet Dieva godība finanšu aizdevuma mājām palīdz man ar visu aizdevumu man vajadzēja tie ir reāls un legit. viņi man aizdot €15000 Eur, kas i izmanto mans dēls operācijas. šis aizdevums uzņēmumam ir reālā dot viņiem mēģināt, ja jums ir nepieciešams kredīts, un jūs nekad nožēlu sazināties ar viņiem, tas ir uzņēmums, e-pasta adrese ir [email protected]

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.