Cosmo Bikini Bash piedalījies rekordliels skaits meiteņu ar somiņām

Sestdien, 23.jūlijā, Dzintaru pludmalē jau otro gadu pēc kārtas norisinājās „Cosmopolitan Bikini Bash”, kura laikā vienkopus pulcējās rekordliels dalībnieču skaits, pludmales smiltīs veidojot vārdu „COSMO”. Pasākumā piedalījās Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikala „Creative Latvia” komanda, radot lielāko „ArtBag” somiņu koncentrāciju pludmalē.

Šogad „Cosmopolitan Bikini Bash” laikā tika pārspēts pagājušā gada rekords, kad Dzintaru pludmalē bija sapulcējušās apmēram tūkstotis meiteņu. Šajā vasarā skaitlis ir trīskāršojies. Tūkstošiem meiteņu piedalījās „Cosmo Bikini Bash” ballītē, drosmīgi pozējot lidmašīnas kamerai, kas uzņēma lidojumā fotogrāfiju ar dalībniecēm, kas smiltīs bija izveidojušas vārdu „Cosmo”. Pasākumā piedalījās arī Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikala www.CreativeLatvia.com meiteņu komanda, kas demonstrēja Latvijas modes zīmolu „Mondolini” un „Vitelli” tērpus, kā arī košās „ArtBag” somas. Burtā „C” bija koncentrējies rekordliels zīmola „ArtBag” somiņu skaits – desmitiem dalībnieču pozēja fotogrāfiem ar „ArtBag” somiņām.

Pasākums „Cosmo Bikini Bash” ir viens vasaras skaistākajiem pludmales notikumiem, kas vienkopus pulcē sauli mīlošus cilvēkus un pozitīvas emocijas. Pamazām pasākums pārvēršas par ikvasaras tradīciju un pulcē arvien lielāku skaitu meiteņu, kas ne tikai nekautrējas pozēt peldkostīmos, bet arī izrāda jaunākās pludmales modes tendences. „Creative Latvia” šai vasaras sezonai ir sarūpējis īpaši krāsainu un košu vasaras tērpu un aksesuāru klāstu, tāpēc priecājamies, ka meitenes tos labprāt izvēlas, lai pludmalē izskatītos ne tikai ērti, bet arī modīgi,” saka „Creative Latvia” direktore Līga Bizune.

„Cosmo Bikini Bash” vadīja Jānis Strapcāns un skatītājus un dalībnieces priecēja tādi mūziķi un grupas kā „Laime Pilnīga”, „Lady`s Sweet”, „Mario & Vidis” un „Jazzu Live”, „Triānas Parks”, DJ Rudd, Toms Grēviņš, kā arī ballītes īpašais viesis – house dziedātājs Stewe Edwards.

Uzreiz pēc Stewe Edwards uzstāšanās ar pasaulslaveno klubu hitu „World Hold On” pasākuma dalībniecēm bija iespēja piedalīties modes mākslinieku interneta veikala www.CreativeLatvia.com rīkotajā konkursā un saņemt ekskluzīvas dāvanas no zīmoliem „ArtBag”, „Mondolini” un „Vitelli”.

Ballīti ikviens varēja apmeklēt bez maksas. Kā ziņo „Cosmopolitan” pārstāve Ance Siliņa: „2010. gadā notika pirmā Bikini Bash ballīte Latvijā, kuras laikā tika likti pamati tam, lai latviešu sievietes pārspētu pasaules rekordu un panāktu, ka meiteņu ilgi gaidītais pasākums iegūtu ikgadējas ballītes statusu.” Līdzšinējais rekords piederējis Serbijai, kur piedalījās 2353 dalībnieces.

Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikals www.CreativeLatvia.com aptver gandrīz piecdesmit modes māksliniekus un dizainerus, piedāvājot ne tikai apģērbu un aksesuārus, bet arī dizaina preces un ekoloģiskās mēbeles. Veikals „Creative Latvia” jau iepriekš piedalījies dažādos pasākumos, popularizējot Latvijas modi. Veikals organizējis modes skates, piedalījies „Riga Fashion Week” showroom telpas izveidē un atbalstījis labdarību kopā ar organizāciju „Go Blonde”, rīkojot Ziemassvētku eglīšu izsoli un savākto naudu ziedojot Lēdmanes ielas bērnu – invalīdu rehabilitācijas centram „Mēs esam līdzās”.

1 komentārs
  1. ļoti labs konkurss izdevās Creative Latvia, dabūju balvā Mondolini matu lentu, juhuu

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.