Citi labi pasākumi MARTĀ

Pastaiga saullēktā Ķemeru purva takā. Piespied sevi pamosties agrāk un sarūpē sev un saviem tuviniekiem neaizmirstamu piedzīvojumu – uzaicini viņus uz saullēkta pastaigu pa Tīreļpurva laipu, ko 5. un 7.martā organizē „Dabas draugi”. Uz pasākumu nepieciešams pieteikties iepriekš. 
www.facebook.com

Izstāde „Expo Beauty 2015”. No 27. – 29. martam Ķīpsalas izstāžu halle pārvērtīsies par skaistumkopšanas paradīzi, jo tur notiks grandiozā skaistuma izstāde „Expo Beauty 2015”. Izstādē varēsi iepazīties ar jaunumiem skaistuma pasaulē, tikties ar meistariem un saņemt kvalificētu speciālistu padomus.

Izstādes atklāšana kim? 
6. martā laikmetīgās mākslas centrā „kim?” notiks izstādes „Sabiedrība darbībā – Versija 2. Pēc Moderna izstādes 2014” atklāšana.
www.kim.lv

Zemes stunda
. 28. martā visā pasaulē no plkst. 20:30 – 21:30 atzīmē vides akciju „Zemes stunda”, kurā visi pasaules iedzīvotāji aicināti simboliski uz stundu izslēgt apgaismojumu un padomāt par to, kā varam kopīgi radīt ilgtspējīgu pasauli. Katru gadu akcijā iesaistās vairāki miljoni cilvēku visā pasaulē un šogad aicinām iesaistīties arī tevi. Izslēdz gaismas, televizoru un datoru, un velti šo stundu saviem mīļajiem. Vai tas būs romantisks vakars sveču gaismā vai pastaiga gar jūru ar ģimeni un draugiem – izvēle ir tavās rokās.

www.pdf.lv

Atpakaļ uz – Mēneša NOTIKUMU afiša. MARTS 2015

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.