Cik intīms pasākums ir orālais sekss?

Spaidot TV pulti, uzspaidīju vienu raidījumu, kurā vīrieši diskutēja par orālo seksu (precizēšu – šeit un turpmāk – par sievietes sniegto orālo seksu vīrietim). Loģiski, visi kā viens atzina, ka orālais sekss ir kaut kas labs. Tāpēc nobrīnījos, kad lielākā daļa vīriešu paziņoja, ka tas tomēr ir ļoti intīms pasākums un tam nav vietas gadījuma seksā. Vēl tie vīrieši teica, ka viņi ļoti nopietni pārdomātu, vai turpināt attiecības ar sievieti, kas jau pirmajā tuvības reizē paņem viņiem mutē… Liriskai atkāpei jāpiebilst, ka vīrieši nebija nekādi šahmatistu pulciņa dalībnieki – normāli veči, gana saldi, gana vīrišķīgi, gana dzīvē kaut ko sasnieguši, lai vismaz teorētiski būtu vērts ieklausīties viņu viedoklī.

Sēdēju un domāju – hmm, bet mana līdzšinējā pieredze liecina par kaut ko pilnīgi pretēju… Visbiežāk vienas nakts sakars pāraug par kaut ko nopietnāku tieši tad, ja vīrietim pirmajās tuvības reizēs ir sniegts orālais sekss! Un kāda velna pēc, lai es to nedarītu? Kā lai viņš zina, cik laba vai ne tik laba es esmu? Satiekot cilvēku, nekad nekalkulēju, cik nopietns vai nenopietns šis sakars varētu būt – es vienkārši izbaudu kopā būšanas mirkli. Un viss. Un, ja brīdī, kad esam nonākuši līdz seksam, es jūtu iekāri apmierināt vīrieti orāli, tad es to arī daru. Un kāpēc nē?! Esmu no tām, kas uzskata, ka labāk izdarīt un nožēlot, nekā neizdarīt un nožēlot un ko gan var nožēlot labā seksā?! Bez tam, kā lai es zinu, vai ir vērts ar šo vīrieti kaut ko turpināt, ja neesmu noprovējusi visu?… Nekad un nekāds „turpinājums sekos” nebūs, ja pirmajās tuvības reizēs vīrietis būs bijis pasīvs. Sorry, tas nav priekš manis.

Pilnībā piekrītu Jānim Domburam, kas kāda intervijā reiz teica „ja tev ar sievieti seksā ir tā, ka jumtu rauj nost, ja ir vairāk nekā trīs ar pusi tēmas, par ko parunāties un ja tev nav kauns ar viņu kaut kur publiski doties, tad visu pārējo var paciest.” Tā kā nemēģiniet man iegalvot pretējo. Varam jau uzskatīt, ka vīrietis uzķeras uz sievietes divām augstākajām izglītībām un perfekti manikirētajām rokām, tomēr, ja nebūs seksuālās intereses, tad ar pliku intelektu vien būs par maz. Vai varbūt es tomēr kļūdos un orālajam seksam ir vieta tikai nopietnās attiecībās?…

Un tagad pat – esmu tikko iepazinusies ar vīrieti, kas mani grib un kuru gribu es. Nav jābūt Elejas Veronikai, lai sajustu gaisā virmojam seksuālas vibrācijas. Cik ilgs būs mūsu sakars – kas to lai zina. Tomēr, lai ko arī teiktu vīrieši no vakardienas TV raidījuma, ja jutīšu iedvesmu, nepakautrēšos atvērt viņa bikšu priekšu un ieslidināt tajā savu mēli…

16 komentārs
 1. Es arī esmu izbrīnīta par tādām vīriešu apcezirīgi filozofiskām runām…Pirmo reizi dzirdu, ka vīriešiem ir kaut kādi iebildumi vai noteikumi saistībā ar orālo seksu. Man laikam nav gadījies neviens tāds ņedatrožka…lai gan nemetos uzreiz pie bikšu priekšas, bet par to, vai tas kādam varētu likties pareizi vai nepareizi, pat neiedomājos. Var jau būt, ka šie vīrieši mēģināja neapzināti izlikties labāki – sak’ es neesmu nekāds izvirtulis vai seksuāli norūpējies. Man katrā ziņā neienāktu prātā vērtēt vīrieti pēc tā, vai viņš man pirmajā naktī tur apakšā kaut ko dara vai nē.

 2. Piekriitu autorei, jo manuprat tas, vai izveidosies/ neizveidosies ilgstošas attiecības nebus atkarigs no mutē paņemšanas tempiem. Kā teikt – vai nu ir tā vilkme vai nu nav tās vilkmes!!!

 3. Man ar’ domāt, ka vīri TV raidījumā drusku liekuļoja. Vismaz neviens no maniem vīriešiem orālā seksa laikā nekad nav teicis: “ārprāts, ko tu dari!? Tūliņ pat izbeidz!!” :))

 4. Izklausās, ka pārspīlēti tiklo vīriešu raidījums tv nācis no ASV , kur puritāņu gars joprojām mēdz prevalēt, visdīvainākajās pārspīlētas tikumības izpausmēs (vismaz ekrāna mākslā. un tam paralēli – šausmīga vardarbība action drāmās… ;))uz šaušanu asv ir naski gan skolēnu vidū, gan citādi.

 5. …biciņ varbūt no citas sērijas, tomēr paspilgtina orāla seksa ietekmi…un proti, ne vien reiz vien dzirdēts viedoklis, mazliet absurds, mazliet nepiekrītu, bet nenoliedzams, ka veicot orālo seksu – tā nav krāpšana, ja runa protams iet par sakaru ar citu, svešo cilvēku, ne savu otro pusīti…tātad sanāk, ka mutē ieliekot, tāpat kā atsūkājot vai izlaizot ir savādāk nekā iespraužot un/vai ielažot sevī iekšā ir mazāk intīmāk un ne “tik” krānpieciski un neskaitās…jo to pat var izdarīt neliekoties gultā un neizģērbjoties…un plus vēl kur tad nu vēl tās jauki glamūrīgās meitenes rumbulā kas par 2 ls atsūkās…klienti jau arī nav nekādi šahistu pulciņa dalībnieki bet īsti veči kas dzīvē kaut ko redzējuši…tātad secinājums, ka publiski paustais viedoklis atklājot seju nebūt neatbilst realitātei…

 6. Diemžēl es to raidījumu neredzēju, taču sajūta tāda, ka čaļi vienkārši bija apmulsuši kameras priekšā… droši vien to raidījumu skatījās visas viņu ģimenes ar mammām un omītēm priekšējā solā:)) Nu, parādiet man kaut vienu čali, kurš apgalvos, ka orālajam seksam nav vietas gadījuma seksā!… Muļķibas – tur pat piekritīs bioloģijas olimpiādes laureāti!… Sekss, sekss un vēlreiz sekss.. tas visiem večiem ir prātā, un ne jau dēļ skaistās mūzikas vai vienkārši piedzerties mēs nedēļas nogalēs mērojam jau iemīto taciņu uz vecpilsētas krogiem un klubiem:)) Iedzert, patusēt un… sekss… bez nekādām saistībām, un tad jau manīs.. Un kas gan var būt jaukāks par orālo seksu… :))

  Var jau, protams, filozofēt, cik labs/slikts ir gadījuma sekss, bet, pie velna, dzīve mums ir viena un, ja starp sievieti un vīrieti ir seksuālas vibrācijas un nav nekādu saistību, kas no tā attur, tad tām ir jāļaujas:)) Tā kā neņemiet par pilnu to raidījumu un turpiniet fantazēt, meklēt, izzināt un piekopt savu seksuālo dzīvi…

 7. es arii zinu kaadu interesantu faktu no seerijas- oraalaa sexa sniegshana (sieviete viirietim)
  ne tikai no viena viiriesha vien esmu dzirdeejusi,ka viirietim nepatiik, ja sieviete atsuukaajot skataas viirietim aciis… nobriinijos ne pajokam! pamatojums – ja sievietei patiik sniegt oraalo sexu, tad vinja ir [cenzēts] vai tml… sanjemt vinjam sho prieku, protams, patiik…. shokeejoshi, bet tur var savilkt paraleeles ar sho rakstu…
  lai arii saka, ka sievietes pashas nezin ko veelas, bet izraadas vechi nemaz nav labaaki – vinjiem patiik sanjemt oraalo, bet taas kuraam patiik to sniegt ir [cenzēts]s????

 8. vīrieši! lūdzu, gribu zināt! vai tiešām jums nepatīk, ja sieviete, sniedzot orālo seksu, skatās jums acīs?

  jo interesanti – pašai to darot, ir bišķīt pat kauns ņemt un skatīties viņam acīs :):):) kaut kas tajā ir!

 9. Nesen kādā no “viedajiem” sieviešu žurnāliem bija rakstīts, ka taisot minetu sievieti OBLIGĀTI jāskatās vīrietim acīs. Tā teikt, lai viņš redz, cik sieviete lieliska 🙂
  Es gan atļaušos oponēt – dāmas, vadāmies pēc apstākļiem – nu, nav visu laiku viņam jāblenž acis!! Vairāk koncentrējamies uz kontaktu ar viņa vīrišķo lepnumu :))

 10. Ir starpiiba, ja sieviete ir jau daudz maz paziistama un viirietis vinjai, tad tas ir ok, ka arii pirmajaa reizee, bet ja vakaraa iepaziisties un paaris stundas veelaak vinja jau Tev suukaa, tas jau par kaut ko liecina un ar taadu tochna nekas nopietns nesanaaks. Sievieti ir jaiekaaro un tikai tad jumtu rauj nost, nevis vakara spriedzes nonemsana ar tikko nocopeetu meichu.

 11. Iosti virieshi gan patiik ja sieviete izsati acim kad dod oraalais seks. To veidu notiek svaariiga komunikaacija :))

 12. Man gan ir bijis viens, kam nepatika orālais vispār. Tā arī nebiju sapratusi iemeslus, bet attiecības bija vairākus mēnešus un viņš apgalvoja, ka vienkārši nepatīk.

 13. >ja sūkāsi viņam tad dod kādu norādi lai viņš arī tev sniedz orālo seksu un tad tas būs pilnībā izdevies

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.