Brīnišķīgākā Valentīndiena EVER!

Valentīndiena nav nekādi joki. Lai gan mūsmājās tie vēl skaitās jaunievedums, šie svētki jau ir paspējuši apaugt ar tradīcijām un, jāatzīst, arī ar krietnu kārtu rutīnas. Ko darīt? Šeit pastāv trīs iespējas.

Pirmā – lepni iestāties „es nesvinu tādus svētkus” piekritēju pulciņā, klusām norijot rūgtumiņu par nesaņemtajiem uzmanības apliecinājumiem. Otrā – saplūst ar pārējiem miljoniem fantāzijas un iztēles apdalītajiem pasaules iedzīvotājiem un izpildīt ikgadējo sarkano priekšmetu (kartītes, konfekšu kārbas, šampanieši utt.) maiņas rituālu. Garlaicīgi? Nu tad ieklausies, jo pastāv vēl trešā iespēja. Sarīkot sev un viņam oriģinālāko un neaizmirstamāko Valentīndienu mūžā, turklāt tādu par ko tevi apskaudīs visas draudzenes un draudzeņu draudzenes, piedevām. Domāts – darīts! Būs jādodas uz zooloģisko dārzu. Nepārklausījies, jo raugi ko tur piedāvā.

Romantiskas pastaigas pa zooloģiskā dārza ēnainajiem celiņiem. Piknika laikā ar savu mīļoto varēsiet baudīt zooloģiskā dārza personāla sarūpētu maltīti ar vīnu un klausīties koncertu, kas veltīts dažādu zvēriņu sarunām par mīlestības tēmu. Ja pikniks tev šķiet par prastu, vari izvēlēties romantiskas vakariņas sveču gaismā, klusā stūrīti un tikai dzīvnieku sabiedrībā. Bet, ja pieskaitāt sevi pie ultraradikāliem romantikas patērētājiem, zooloģiskā dārza administrācija ir sagatavojusi unikālu piedāvājumu – ekskluzīvu Valentīndienas nakti, pārnakšņojot zooloģiskajā dārzā, tuvāk iepazīstoties ar sarkano pandu, gepardu vai žirafi (diez, ko tas varētu nozīmēt?).

Nobeigumā divas ziņas – viena laba, otra … nu tā.

Pirmā ziņa kliedēs tavas šaubas par romantiskiem piknikiem piemērotiem laika apstākļiem, jo laiciņš tiešām būs jauks. Dienā aptuveni +21-24C , bet naktī aptuveni +15-17 grādi pēc Celsija, ak, jā, dienā spīdēs saule.

Otrā ziņa ir tāda, ka zooloģiskais dārzs atrodas Vellingtonā, proti, Jaunzēlandē, tātad tālu. Šo nelielo šķērsli palīdzēs pārvarēt laicīga sagatavošanās, visa tava biroja administratores alga (diemžēl gada) un, galvenais, mīlestība, bet, kā zināms, mīlestībai šķēršļi nepastāv.

Ja vēl šaubies, noskaties Vellingtonas zoodārza brīnišķīgo reklāmiņu un atceries, nekas šajā pasaulē nav neiespējams.

4 komentāru
  1. “visa tava biroja administratores alga (diemžēl gada) ” … sasodīts, nokritu gandrīz no krēsla šo lasot! 😀 Bet nu jauki. kgan es laikam būšu no tām, kura rīs rūgtumiņu, hi hi, nepatīk man šie svētki, rozes, šampis utt! Nuuu, neee! Ceru, ka manējais mani nevilks uz shitādu padarīšanu! Es labāk tajā dienā socializējos kopā ar draudzenēm :))

  2. Jāsāk krāt…;) Es gan piederu pie tām, kas pati dāvā un gaidu arī no sava drauga ko īpašu.

  3. teikšu kā ir, man šie svētki mazliet kaitina. Nē, tā nav nekāda vecmeitas purpināšana, nesūdzos par uzmanības trūkumu. Vienkārši uzskatu, ka mīlestību var izrādīt visu gadu, nevis vienā īpašajā dienā 🙂

  4. Skaisti, ka izrāda to mīlestību un uzmanību ikdienā, bet man rādas, ka tajā skrējienā mēs īstenībā galīgi aizmirstam par to izrādīšanu, viss kas cits svarīgāks atrodas, bet, kad kāds iebaksta ģīmī, ka šodien varētu īpaši, tad arī kaut kā bišku piedomā, tāpat ka Ziemassvētkos. Varētu tak arī tāpat uzdāvināt pa dāvaniņai un aizbraukt pie radiem, vai ne? Bet mēs saorganizejamies svētkos kaut kā, ir tā īpšā sajūta. Man patīk, ja man izrāda īpašu uzmanību, ja piedomā, kā mani iepriecināt. Galīgi neesmu saīgusi par šo dienu, kaut gan īpašu dāvanu Valentīnā esmu saņēmusi tikai vienu reizi. bet tas jau neliedz cerēt, ka tā būs vel kādu reizi. Zoodārzs- nu kaut vai, tas jau ir kaut kas nebijis. Ja maks atļauj, kāpēc nē.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.