Boriss Grebenšči-kovs Rīgā

Lielajā ģildē 1.decembrī plkst.19:30 notiks Borisa Grebenščikova radošais vakars. Tā būs satikšanās aci pret aci ar iemīļotu mākslinieku, populāro Krievijas muziķi – grupas „Aquarium” līderi, krievu rokmūzikas šamani un vienkārši izcilu personību Borisu Grebenščikovu.

Klausītāji varēs dzirdēt ne tikai jau senās un labi zināmās, bet arī dziesmas no jaunākajiem albumiem „Лошадь Белая” un „Пушкинская 10”. Turklāt publikai būs iespēja uzdot Borisam Grebenščikovam arī jautājumus, uz kuriem viņš gan ļoti nopietni, gan tikai ar sev piemītošu humora izjūtu noteikti atbildēs.

Līdz šim Boriss Grebenščikovs ir sniedzis tikai dažus šāda formāta koncertus. Šovasar ar lieliem panākumiem un plašu skatītāju atsaucību tie izskanējuši Sv.Katrīnas katoļu baznīcā Viļņā un Sanktpēterburgas Valsts akadēmiskajā Kapelā. Pirms tam gadus desmit BG solokoncertus nav sniedzis.

Arī Borisa Grebenščikova talanta cienītājiem Rīgā būs iespēja izjust BG „akustiku” īpašā atmosfērā un daudz tuvāk, nekā tas notiek lielos koncertos.

„Kad spēlē viens pats, tad absolūti no jauna izvērtē šīs dziesmas un dziedi tā, kā dziedi draugiem, kad dziesma tikko kā uzrakstījusies”, – tā Boriss Grebenščikovs.

Koncertu rīko „BILŽU BIROJS”.

Biļetes uz koncertu – Lielajā Ģildē (Amatu 6) un citās „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv. Kolektīvie biļešu pieteikumi un informācija par koncertu – pa tālruni 29282866.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.