Blondīnes apvienojas! Latvijā nodibināta Blondīņu asociācija

Ja izlasot virsrakstu nodomāji, ka šīs asociācijas biedres varētu domāt tikai par to, kā realizēt dzīvē tik daudzos jociņus par blondīnēm, tad kļūdījies. Blondīņu asociācija darbojas, lai veicinātu kultūras, izglītības un biznesa attīstību, risinātu sociālus jautājumus un iesaistītos labdarībā un vides aizsardzībā, kā arī sieviešu veselības un aktīva dzīvesveida atbalstīšanā. Pirmais Latvijas Blondīņu asociācijas rīkotais pasākums – starptautisks tūrisma, kultūras un labdarības projekts GO BLONDE – tiek rīkots, lai vāktu līdzekļus bērniem drošiem, standartiem atbilstošiem un speciāli invalīdiem piemērotiem bērnu rotaļu laukumiem parkos Rīgā un citur Latvijā.

Ar moto "Padarīsim pasauli gaišāku", Blondīņu nedēļas nogale un GO BLONDE projekts šogad norisināsies no 30. līdz 31. maijam. Turpmāk blondīņu nedēļas nogale notiks katru gadu, pēdējā maija nedēļā, turklāt 31. maijs, iespējams, būs svētku diena visām blondīnēm, jo Starptautiskā blondīņu asociācija, kuras biedrs tagad ir arī Latvija, ir iesniegusi iesniegumu UNESCO, lai šo datumu atzītu par oficiālo blondīņu dienu.

Šogad organizatori gājienā plāno apvienot 2000 blondīnes un viņu fanus, noslēdzot to ar 
Princešu balli. Nedēļas nogalē būs visdažādākie pasākumi, kas mijas ar labdarību, daudz pozitīvām emocijām un humoru. Iecerēta Blondīņu parāde, Modes diena, Sporta diena un Blondīņu balle. Blondīņu balles laikā tiks pasniegta balva „Dimanta tauriņš” vairāk kā desmit nominācijās: Blondīne – līdere, Blondīne – juriste, Blondīne – modesdāma, Blondīne – žurnāliste, Blondīne – TV zvaigzne, Blondīne – oficiante utt.

Ja arī tu vēlies piedalīties Blondīņu nedēļas nogales pasākumos, programmu meklē šeit: www.goblonde.lv
Pasākumam vari pieteikt arī savu blondīņu komandu.

Šogad un arī turpmāk par labdarības mērķiem savāktajiem līdzekļiem katru gadu tiks izveidoti bērnu rotaļu laukumi parkos ar GO BLONDE logo.

Latvijas Blondīņu asociācijas blondkomitejā darbojas vairākas Latvijā pazīstamas blondīnes – Marika Ģederte (viņa arī Latvijas Blondīņu asociācijas prezidente), Laura Everte, Dace Dēnava, Kristīne Samuša, Guna Geikina un Zane Pallo.

4 komentāru
  1. Man ir viens jautājums…. Es esmu dabīgi dzimusi blondīne. Cik liela ir iespēja, ka es šajā pasākumā satikšu arī tādas pašas dabīgas blondīnes? Lielākā daļa, tai skaitā arī šajā bildē, ir balinātas, kas, nez kāpēc uzskata, ka uzreiz ir tiesīgas saukties par blondīnēm! Un statistika liecina, ka tieši tādas personas arī atbilst šim “blondo” statusam…

  2. Uztver to visu vienkāršāk!
    Es diemžēl neesmu blonda ne dabīgi, ne balināta, ne krāsota, bet,ja būtu, noteikti labprāt piedalītos šajā pasākumā, izklausās, ka būs jautri + rekords + labdarība.
    Lai izdodas kopīgi atpūsties blondajām meitenēm 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.