Birka: zupas

Vieglā un gardā BIEŠU biezzupa

Santa, 38 gadi, strādā valsts pārvaldē – šo garšīgo biezzupu vāru, kad gribas padzīvot askētiskāk, vai tīri fizioloģiski prasās pēc atslodzes dienas. Ceru, ka patiks arī jums!

Veģetārā minestrone

Minestrone. Veģetārā minestrone. Šīs zupas recepte, protams, nāk no saulainās Itālijas. Es to nedaudz latviskoju un šobrīd varu tajā dalīties arī ar jums!

Karstasinīgā TOMĀTU zupa

Šo zupu iesaku visiem Valentīna dienas svinētājiem tās krāsas dēļ, jo mīlestība vienmēr ir ugunīgi sārta, kā arī tās sastāvdaļu dēļ – tomāti, cik man zināms, tiek uzskatīti par visai ietekmīgiem afrodiziakiem, tāpat arī pievienotās garšvielas.

BIEZZUPAS – 4 garšīgas un sildošas receptes

Bija laiks, kad biezzupas nelabprāt tika iekļautas ēdienkartē – sabiedrībā vēl nespēja pieņemt, ka zupā nevar katru sastāvdaļu ieraudzīt un sagaršot atsevišķi. Pamazām mēs esam iemīlējušas šo zupu paveidu un nu jau katras kārtīgas saimnieces pavārgrāmatā ir pa kādai labai, sātīgai vai gluži otrādi – vieglai un maigai biezzupai drēgnam rudens vakaram. Šoreiz piedāvājam arī tev izmēģināt 4 gardas receptes!

TOMĀTU biezzupa ar ZILO SIERU

No tomātiem sanāk ļoti laba aukstā zupa – to zinās katra laba saimniece. Bet aukstam laikam tomātus der pārvērst siltā un ļoti gardā biezzupā. Ja garšas kārpiņām tuvs zilais siers – tad šī zupa ir tieši Tev – mazliet skābena, mazliet pikanta un galvenais – sasildīs tā pamatīgi!

ĶIRBJU biezzupa

Rudens bez kārtīgas ķirbju biezzupas nemaz nav rudens. Maiga, garšīga un noteikti arī veselīga maltīte (ja vien, protams, neaizrausies ar treknām piedevām). Šī biezzupa noteikti spēs uzrunāt arī tās dāmas, kuras ikdienā ir pilnīgas ķirbju noliedzējas.

BROKOĻU biezzupa

Arī brokolis ir ierindojams īpaši veselīgo dārzeņu kategorijā un vairums cilvēku veselīgas lietas apzīmē ar vienlīdzības zīmi negaršīgām lietām. Pagatavo brokoļu biezzupu un atklāj brokoļu pievilcīgo pusi!