Birka: ziemassvētku dāvanas

espati.lv iesaka dāvanas bērniem!

Kas gan ir tie, kuri visvairāk gaida svētkus un zem eglītes paslēpušās dāvanas? Protams, mūsu mazākie ģimenes locekļi! espati.lv papildus dažādām klasiskajām rotaļlietu dāvanām iesaka arī citas idejas, kas iepriecinās tavu atvasi.

espati.lv palīdz izvēlēties dāvanas draudzenēm!

Turpinām espati.lv iesākto dāvanu ideju sēriju. Šoreiz piedāvāsim variantus dāvanām draudzenei, māsai vai, galu galā, kāpēc gan ne – sev pašai! Sarakstā esam iekļāvuši dažnedažādas relaksējošas, skaistas un arī prakstiskas dāvanas, tā sakot, katrai gaumei, jo mēs taču esam tik unikālas un dažādas ar atšķirīgu skatījumu uz dzīvi, vajadzībām un vēlmēm.

espati.lv palīdz izvēlēties Ziemassvētku dāvanas vīrietim!

Ziemassvētku dāvanas vīrietim. Dāvanu idejas vīrietim. Nu jau Adventes vainagā iedegta pirmā svecīte, un tas nepārprotami liecina par gada skaistāko un ģimeniskāko svētku tuvošanos. Šajā laikā sanākam kopā pie eglītes, baudām gardus svētku ēdienus, kā arī pasniedzam viens otram dažādas iepriecinošas dāvaniņas. Bet šī dāvanu lieta, lai cik patīkama galu galā neizrādītos, sākumā vienmēr sagādā raizes – ko dāvināt, kur…