Birka: ziema

Ziema Latvijas mazajā Šveicē

Ziema turpinās, un Latvijas pauguru apmeklētāji uzgavilē. Bet, ko darīt, ja nedraudzējies ar slēpēm vai snovborda dēli, kā arī pavasaris vēl nečivina aiz loga, taču vēlies jauki atpūsties? Dodies ekskursijā uz Siguldas pusi, kur arī ziemā ir ko redzēt un darīt.

Veselīga āda, ziemas priekus baudot

Lai āda neciestu no ziemas radīta stresa un izskatītos starojoša, iegādājies kopjošo kosmētiku, kas satur ādai nepieciešamos vitamīnus un aktīvās vielas. Papildus vari lietot arī īpašus iekšķīgi lietojamus vitamīnu kompleksus – tie der ne tikai ādas, matu un nagu veselībai, bet visam organismam.

Slēpo tētis, slēpo mamma… Un ko dara bērns?

Pilnā sparā visos kalnu kūrortos rit slēpošanas sezona. Daudzi jau ir iegādājušies biļetes vai vismaz noskatījuši kūrortus, kuros šogad un nākamgad gribētu izbaudīt ziemas priekus. Diemžēl lielākā problēma rodas tad, ja ģimene, kas katru gadu piekopusi šo slēpošanas tradīciju, sāk par to šaubīties, jo to ir papildinājis vēl viens ģimenes loceklis, kuram no slēpošanas ne silts, ne auksts. ar katru…

Adījumi – silts un moderns funkcionālisms

Šīs aukstās sezonas dizaineru piedāvājums ir adījumi – veidoti gan kā smalka trikotāža, gan arī reljefi un raupji. Visdažādāko siluetu adītas kleitas, trikotāžas galvassegas, kardiganjakas, džemperi un pat svārki, turklāt tas viss ne tikai brīvdienām un mājas atmosfērai, bet arī ballītēm, svinīgiem pasākumiem un lietišķām tikšanās reizēm. Adījumu detaļas izmantotas arī kā papildinājums zābakos, somās un mēteļos.