Birka: virtuves padomi

KĀ pareizi MAZGĀT augļus un dārzeņus pirms to lietošanas?

Augļi un dārzeņi ir tie, kuriem mūsu brokastu, pusdienu un vakariņu šķīvjos vajadzētu aizņemt vislielāko vietu. To, ka tie ir mūsu veselībai labvēlīgi, zinām mēs visas. Un tomēr – vai esi kādreiz aizdomājusies par to, ka šis auglis vai dārzenis tev var nodarīt vairāk slikta, nekā laba, ja tu to pirms lietošanas kārtīgi nenomazgāsi? Šoreiz lasi par to, kā vislabāk…

3 labākie RECEPŠU BLOGI Latvijā

Pašas labākās receptes ir pie draudzenēm nogaršotas un uz mazas lapiņas pierakstītas, pa kluso noklausītas no kolēģēm – gluži vienkārši – iegūtas no tādām pašām vienkāršām sievietēm, nevis virtuves guru. Šoreiz piedāvājam tev triju latviešu sieviešu blogus – mūsuprāt, labākos!

8 kļūdas virtuvē un padomi, kā tās novērst

Šoreiz espati.lv ir apkopojusi tās tipiskākās kļūdas, kas visbiežāk atgadās darbojoties virtuvē, kad ēdiens it kā nesanāk gluži ārā metams, taču tam ir kādi būtiski defekti – garšā, izskatā, u.c. Ja tā ir atgadījies arī ar tevi, tad zini, reizēm defektus ir iespējams ne tikai novērst, bet arī pārvērst efektos!

Veselīgs pārtikas izkārtojums ledusskapī

Augļus, dārzeņus, saldinātus dzērienus, majonēzi, zivis, piena produktus un daudz citu lietu, kas bieži vien atrodas ledusskapī, iespējams izkārtot tā, lai tā atrašanās vieta sekmētu mūsu veselībai. Daži padomi, kuri var noderēt, pārkārtojot ledusskapja plauktus.

Virtuves padoms. Kā un cik ilgi uzglabāt produktus ledusskapī

Kopš protam izmantot elektrību, ledusskapis kļuvis par vienu no lielākajiem mājsaimnieces ieguvumiem. Piens un gaļa svaiga, zaļumi nesavītuši… Mūsu vecvecmāmiņas par to varēja tikai sapņot. Tomēr arī ledusskapī produktiem ir savs realizācijas termiņš un noteikumi, kā tos uzglabāt pareizi. * Lai gan ledusskapis ļauj nesaldētu pārtiku uzglabāt ilgāk, ieteicams krājumus apēst aptuveni nedēļas laikā. Tas ir gan drošāk veselībai, gan…