Birka: vīrietis un sieviete

Sekss TIKAI PĒC KĀZĀM – vai tā vēl notiek?

Cik lielu nozīmi seksam attiecībās piešķir TU? Vai ierādi tam pietiekami svarīgu vietu, lai būtu gatava gaidīt līdz kāzām un tikai tad nodotos mīlas priekiem ar vienu vienīgo? Vai varbūt tev šķiet, ka šāds uzskats ir pārāk vecmodīgs? Šoreiz apkopojām dažādus sieviešu un vīriešu viedokļus par šo tēmu – kuram no tiem piekrīti TU?

PIEDOŠANAS smagums – 3 dažādas pieredzes

Piedot nenozīmē aizmirst, ka esi tikusi sāpināta, bet gan atteikties no iespējas vēl kādreiz pāridarītājam pārmest par nodarīto. Var sākt šķist, ka piedot nemaz nav iespējams. Visām situācijām, ko dzīve var piespēlēt, tu nebūsi gatava nekad, tāpēc vienīgais, kas atliek, ir ieklausīties savā sirdī. Šoreiz trīs sievietes dalās savā pieredzē, kas ir ļoti atšķirīga…

Kāpēc publiskojam savu PRIVĀTO DZĪVI?

Kā vērtēt tādu mūsdienu parādību kā savas privātās dzīves publiskošanu? Kādēļ vieni to dara, bet citi skatās, lasa un dzīvo līdzi? Uz šiem jautājumiem mums atbildēja kāda sociālā portāla dalībnieki, kā arī lūdzām komentāru ārstei-psihoterapeitei Žanetei Sebrei.

Cik SVARĪGS tev ir vīrieša MATERIĀLAIS atbalsts?

Nauda attiecībās – vai mūsdienu strādājošajai un pieklājīgi pelnošajai sievietei, joprojām ir vajadzīgs vīrieša materiālais atbalsts? Savus viedokļus izsaka gan daiļais, gan stiprais dzumums – kā uzskati tu?

Vīrieša klātbūtnē – DOMĀ, ko RUNĀ!

Sievietes ir tādi dīvaini radijumi, kurām piemīt savi īpašie un specifiskie ieradumi komunikācijā ar vīrieti. Lai gan mēs esam tik dažādas, tomēr ir taciņas, kuras minam visas kā viena un tāpat arī bieži vien ciešam fiasko. Kas īsti nestrādā? Kāpēc tu atkal aizšāvi garām? Ar draudzeni gan šīs lietas ir tik viegli pārrunājamas, un viss ir kārtībā! Bet atceries, ja…