Birka: veselība

8 EMOCIJAS, no kurām pēc iespējas ĀTRĀK jāatbrīvojas

Jebkuru no emocijām esam spējīgas izjust mēs visas un tas ir gluži normāli. Problēmas sākas tad, ja kāda no tā dēvētajām sliktajām emocijām ieilgst – tā pavada tevi pastāvīgi ilgāku laika posmu. Šoreiz esam izveidojuši to 8 emociju topu, kas ieilgstot, spēj nopietni kaitēt tavai veselībai. Kā? Lasi un uzzini!

GUDRĪBAS ZOBI – bumba ar laika degli?

Par zobārstu visbiežāk atceramies tikai tad, kad problēma jau kļuvusi traucējoša. Bailēm ir milzīgs spēks. Kamēr mutes dobumā nav jūtams diskomforts un sāpes, lielākā daļa no mums pat nenojauš, vai un kā viņu mutē ir iedzīvojušies gudrības zobi. Turklāt arvien biežāk dzirdam viedokli, ka mutes veselībai tie nodara vairāk ļauna nekā laba. Vai tas tā tiešām ir?

Hipohondrija jeb kādēļ es PATI sev meklēju SLIMĪBAS?

Hipohondrija. Apstaigāti jau neskaitāmi ārsti, izietas visas iespējamās pārbaudes, analīžu rezultāti ir nemainīgi labi, taču sūdzības par veselību nerimstas. Šādos gadījumos bieži vien pie vainas nav ārstu neprofesionalitāte vai grūti diagnosticējama slimība, bet gan kāda psiholoģiska problēma – hipohondrija. Kā hipohondrija izpaužas un kā tikt ar to galā – par to šoreiz.

Antibiotikas. Lietas, ko derētu zināt pirms to lietošanas

Antibiotiku lietošana. Antibiotikas ir stipri medikamenti, kas iznīcina cilvēka organismā radušās nelabvēlīgās baktērijas, bet vai to lietošana nekaitē organismam? Kas būtu jāzina pirms antibiotiku lietošanas? Kā tās lietot, lai saudzētu savu veselību, bet nenodarītu sev pāri? Atbildes uz šiem jautājumiem apkopotas turpmākajos ieteikmos.

DEPRESIJA – pazīmes, cēloņi, risinājumi

Depresija. Depresijas pazīmes. Depresijas simptomi. Depresijas cēloņi. Statistikas dati liecina, ka sievietes ar depresiju slimo gandrīz divas reizes biežāk kā vīrieši, taču palielināts risks ar to saslimt kaut vienu reizi mūžā ir gandrīz 10% iedzīvotāju. Pasaules pieredze rāda, ka aptuveni 44% visu iedzīvotāju ir saskārušies ar depresiju vieglā vai smagākā formā, šis skaitlis ir ievērojams, pat biedējošs. Bet kā depresiju…

Vesels kā rutks. Norūdīts (arhīvs)

vLai gan rūdīšanās ir garš un dažkārt pat grūts process (ne vienmēr tavs mazais dārgums sapratīs, kāpēc viņam jāmazgājas aukstā dušā un jārīvē kājas ar dvieli), tas atmaksājas. Pirmām kārtām – tas ir sirdsmiers, ka bērns ir vesels, un šo brīnišķīgo sajūtu nespēj atsvērt nekādi pārpasaulīgi labumi. Tas ir ieguvums finansiāli, tu ietaupīsi visai daudz naudas, ko citkārt atstātu aptiekās.…

Kā DABĪGI stiprināt IMUNITĀTI – 14 paradumi IKDIENAI

Imunitāte ir organisma instruments, kas palīdz apkarot visu nevēlamo, kas tajā nonāk – baktērijas, vīrusus un pat parazītus. Lai gan bieži sakām, ka nepieciešams imunitāti stiprināt, patiesībā tikpat nevēlama kā pavājināta ir arī pārāk spēcīga imunitāte, jo tās dēļ var rasties daudz netīkamu slimību, piemēram, alerģija. Lai tava imunitāte strādātu precīzi – ne par stipru, ne par vāju, jācenšas dzīvot…

Uzbūvē nākotni ar kalciju!

Laiks spēlē ar mums spēles. Šodien tu esi jauna un stalta, bet jau rīt pamazām salīksti, līdz no spoguļa pretī raugās sakumpusi večiņa. Vai tomēr ne? Šai spēlē ir divi spēlētāji – ieguldi savā veselībā un pavadi vecumdienas, kopā ar mazbērniem kāpjot kalnos.