Birka: vadītājs

Mans priekšnieks ir IDIOTS – kā es ar to tieku galā

Attiecības darba vidē spēlē būtisku lomu un nosaka, cik priecīgas mēs iesim uz darbu, kāda būs atmosfēra darba vietā, un arī mūsu kopējo apmierinātību ar savu nodarbošanos. Taču reizēm mūsu viens no lielākajiem izaicinājumiem ir sadzīvot un tikt galā ar savu priekšnieku, kas reizēm uzvedas kā pilnīgs muļķis. Kā tikt galā ar priekšnieku – IDIOTU? Šoreiz uzklausījām četru sieviešu pieredzes…

LABA vadītāja – vai obligāti “sieviete AR PAUTIEM”?

Par sievietēm dzirdēti tādi apzīmējumi kā dzelzs lēdija, azbesta vecene, sieviete ar pautiem. Ko tas varētu nozīmēt un vai taisnība, ka visbiežāk šādus apzīmējumus izpelnās augstus vadošus amatus ieņemošās sievietes? Vai tā varētu būt, ka citāda tipa sievietes nemaz nespētu būt labas vadītājas?

Kad PIEŅEMT lēmumu ir PROBLĒMA

Kāpēc būtu jāmācās pieņemt lēmumus mazās lietās un nepaļauties uz sakritībām? Jo vairāk trenēsi sevi šajā prasmē, jo grūtākus lēmumus spēsi izdarīti patstāvīgi. Ļoti iespējams, ka to novērtēs darbā un, parādot šīs spējas, tiksi ne tikai pie uzslavas, bet arī paaugstinājuma. Citus vadīt spēj tikai tādi, kas lieliski vada paši sevi!