Birka: vadība

Mans priekšnieks ir IDIOTS – kā es ar to tieku galā

Attiecības darba vidē spēlē būtisku lomu un nosaka, cik priecīgas mēs iesim uz darbu, kāda būs atmosfēra darba vietā, un arī mūsu kopējo apmierinātību ar savu nodarbošanos. Taču reizēm mūsu viens no lielākajiem izaicinājumiem ir sadzīvot un tikt galā ar savu priekšnieku, kas reizēm uzvedas kā pilnīgs muļķis. Kā tikt galā ar priekšnieku – IDIOTU? Šoreiz uzklausījām četru sieviešu pieredzes…

LABA vadītāja – vai obligāti “sieviete AR PAUTIEM”?

Par sievietēm dzirdēti tādi apzīmējumi kā dzelzs lēdija, azbesta vecene, sieviete ar pautiem. Ko tas varētu nozīmēt un vai taisnība, ka visbiežāk šādus apzīmējumus izpelnās augstus vadošus amatus ieņemošās sievietes? Vai tā varētu būt, ka citāda tipa sievietes nemaz nespētu būt labas vadītājas?

KAD mani paaugstinās amatā?

Pienāk brīdis, kad tu sāc domāt par karjeras izaugsmi. Tev šķiet, ka jau sen esi to pelnījusi, jo visus darbus vienmēr paveic laikā, kvalitatīvi, turklāt pēc labākās sirdsapziņas. Taču vai tā tiešām ir – vai esi pelnījusi paaugstinājumu, un vai vispār esi tam gatava? Espati.lv palīdzēs izvērtēt tavas iespējas tikt paaugstinātai amatā!

Kad PIEŅEMT lēmumu ir PROBLĒMA

Kāpēc būtu jāmācās pieņemt lēmumus mazās lietās un nepaļauties uz sakritībām? Jo vairāk trenēsi sevi šajā prasmē, jo grūtākus lēmumus spēsi izdarīti patstāvīgi. Ļoti iespējams, ka to novērtēs darbā un, parādot šīs spējas, tiksi ne tikai pie uzslavas, bet arī paaugstinājuma. Citus vadīt spēj tikai tādi, kas lieliski vada paši sevi!

8 veidi kā likt priekšniecībai sevi PAMANĪT

Kā darīt priekšniecību laimīgu? Lai liktu bosam justies laimīgam (vai vismaz apmierinātam), nav jābūt pielīdējai vai roklaižai. Ir daži vienkarši likumi, kurus ievērojot, jūsu savstarpējās attiecības tikai uzlabosies. Nosakaidro, ko tavs boss vērtē visaugstāk, un, vadoties pēc tā, organizē savu darbu. Piemēram, ja tavs boss, tuvojoties darba termiņa beigam, kļūst nervozs un neciešams, centies visu nokārtot pirms nodošanas datuma. Tādējādi…