Birka: uzkopšana

7 neiedomājami tīrīšanas līdzekļi

Ar ikdienišķām, taču tīrīšanas nolūkiem pavisam neiedomājamām lietām, patiesībā var paveikt daudz un vienkārši atbrīvoties no dažādiem netīrumiem. Ir tikai jāzina pareizā kombinācija un būs iespējams notīrīt šķietami nereālo ar iepriekš nemēģināto.

Pavasara TĪRĪŠANA, jeb kā ATBRĪVOTIES no nevajadzīgā!

Uzkopšanas darbi. Atbrīvojies no visa liekā, kas tevi nomāc gan fiziski, gan garīgi! Jebkura veida krāmi rada šķēršļus vienmērīgai enerģijas plūsmai telpā, kurā tu uzturies, tie tevi velk atpakaļ pagātnē un darbojas kā enerģijas nosūcējs. Krāmu parādīšanās tavā tuvumā liecina par enerģijas stagnāciju, bet lai dzīve ritētu veiksmīgi, ir ļoti būtiski nodrošināt labu dzīves enerģijas plūsmu gan mājās, gan vietā,…

Kā pareizi kopt DATORU

Datora tīrīšana. Datortīrīšana. Kā pareizi kopt datoru. Kompjūtera tīrīšana. Klaviatūras tīrīšana. Monitora tīrīšana. Ventilatora tīrīšana. Datorpeles tīrīšana.

Metāla detaļu tīrīšana

Metāla izstrādājumu tīrīšana. Metāla detaļu tīrīšana. Uzkopšana. Ar ko un kā vislabāk tīrīt metāla detaļas virtuvē?

Mājas uzkopšana EKO stilā

Mājas uzkopšana eko stilā, Vēlies ķerties pie lielās pavasara tīrīšanas? Varbūt šogad nedodies izpirkt lielveikala sadzīves ķīmijas plauktus, bet gan palūko, ko var izdarīt ar mājās esošiem, videi draudzīgiem tīrīšanas līdzekļiem. Esam pieradušas pie krāsainām pudelītēm. Ka ar zaļo var berzt logus, zilā ar Alpu vijolīšu smaržu domāta grīdām, bet jiftīgi oranžā der flīzēm. Un visā šajā smaržīgajā krāsainībā aizmirstam,…

Ģenerālā tīrīšana, jeb tīrām jautri un veselībai nekaitīgi

Izrādās, mitekļa ģenerālā tīrīšana nemaz nav tik vienkārša padarīšana. Turklāt vēl tā, lai saudzētu savu veselību, nagus, roku ādu. Profesionāļiem pat ir vesels plāns, kā soli pa solim izmēzt ziemu no dzīvokļa. Lai kaut ko neaizmirstu, aicinājām talkā uzkopšanas speciālistus.