Birka: uzkodas

5 veselīgi NAŠĶI, kuri piestāv JEBKURAI diētai

Nereti mums tik ļoti gribas iepriecināt savas garšas kārpiņas, taču sirdsapziņa neļauj – ja nu figūrai tas nāks par sliktu? Tā vietā, lai uzkrātu tauciņus ar kaitīgiem našķiem, pievērsīsimies veselīgākām alternatīvām – ievērojot mēra sajūtu, varēsim sevi droši palutināt, turklāt bez nospiedošas vainas sajūtas!

20 gardi našķi, kas NESATUR pat 100 kkal

Jā, jā, ievērojot slaiduma pamatprincipus, daudz našķēties nevarot. Tomēr – našķēties ir tik gardi, un reizēm to var un vajag atļauties. Galu galā – laba daudz nevajag, bet arī mazumiņš spēj sagādāt baudu. Piedāvājam tev 20 gardus saldos un sāļos našķus, kas satur vidēji zem 100 kkal, bet garšo – lieliski!

10 padomi, kas ATĻAUJ našķēties STARP ēdienreizēm

Lai gan mēs visas zinām, ka našķēties starp ēdienreizēm nav veselīgi, ir grūti iedomāties ikdienas dzīvi bez jebkādām uzkodām, vai ne? Izrādās, var iemācīties našķēties arī tā, lai šis paradums nekaitētu tavai veselībai vai pat to uzlabotu. Kā? Par to šoreiz!

Veselīgi našķi bērnam

Nav noslēpums, ka bērni mīl našķus. Katrai māmiņai, atnākot no veikala, nācies dzirdēt savu mazo vaicājam: „Mammu, tu man kaut ko garšīgu atnesi?” Nu un vecākiem krietni vien jāpalauza galva, lai mazajam kārumniekam domātais našķis būtu ne vien salds un bet arī veselīgs.