Birka: ūdens

ŪDENS – PALĪGS pret sliktu garastāvokli un depresiju

Ja nomāktība un depresija ir ieilgušas, protams, jādodas pie speciālista, bet – ja kaite ir sezonāla un bez medicīniska pamatojuma – nereti simptomi var būt saistīti ar nepietiekamu ūdens daudzumu organismā jeb vienkārši – nepietiekamu tā uzņemšanu ikdienā!

5 lietas, kas jāzina, lai veikalā nopirktu LABU minerālūdeni

Ieejot veikalā un nostājoties pie ūdens pudeļu stenda, tev ir jāizvēlas, kuru minerālūdeni dzersi. Pēc kādiem kritērijiem tu to dari? Lielākā daļa no mums uzmanību, labākajā gadījumā, pievērš tam, vai ūdens ir gāzēts vai negāzēts. Bet patiesībā faktoru, lai izvēlētos tiešām labu minerālūdeni, ir vairāk. Kādi? Lasi un uzzini!

CIK daudz JĀDZER bērnam?

Lai mūsu bērnu garīgā un fiziskā attīstība noritētu pēc iespējas veiksmīgāk, šoreiz noskaidrosim – ko un cik daudz vēlams dzert bērnam?

5 iemesli, kādēļ ir vērts dzert dabīgi GĀZĒTU minerālūdeni

Pateicoties savām īpašībām, gāzēts minerālūdens var kļūt ne vien par maltītes papildinātāju un slāpju veldzētāju, bet arī par organismu attīrošu un tonizējošu produktu. Cik labvēlīgi tas spēj ietekmēt gremošanas sistēmu, kā arī mūsu vispārējo veselību un skaistu figūru? Par to šoreiz!

Kā dzert ŪDENI, lai padarītu sporta TRENIŅU efektīvāku?

Sportošana un ūdens dzeršana ir divas neatdalāmas lietas. Taču vai tu zini, cik izšķiroša rezultātam ir māka pareizi lietot ūdeni pirms un pēc sportošanas, kā arī treniņu laikā? Neizprotot šī procesa nozīmību un būtiskākos principus, varam savam organismam nodarīt vairāk ļauna nekā laba. Tāpēc šoreiz par to, kā pareizi dzert ūdeni, lai treniņš būtu pēc iespējas efektīvāks un veselīgāks!