Birka: tests

Testē matu krāsu!

Testam piedāvājam Loreal Casting Cream Gloss Glossy Blondes sešus matu toņus. Blondīnes – labās ziņas tieši jums! Tās ir matu krāsas, kas gaiši brūnus, dabiski blondus vai šķipsnotus matus izbalinās tieši tik daudz, cik nepieciešams. Vēl nebijusi „barojoša + balinoša” tehnoloģija ar citronu ekstraktu nodrošina līdz pat 2 toņiem gaišāku rezultātu par tavu dabisko matu krāsu. Krāsa ir bez amonjaka…

Maija kosmētikas jaunumi

L’Oréal Paris YOUTH CODE sejas ādas kopšanas koplekss, Garnier Ambre Solaire Light&Silky aizsargājoši aerosoli, Skin Doctors™ Accelerating Cleanser – sejas attīrīšanas līdzeklis ar pīlinga efektu, Jardins de Lune bioloģiskā kosmētika sērija, Isa Dora VibraLash Mascara vibrējošā skropstu tuša, Talica serums krūšu zonas kopšanai, Lipocils expert® – skropstu serums, Oriflame ekskluzīvais Swedish SPA jūras aļģu komplekss, AVON lūpu zīmulis “3 vienā”

Patīkami jaunumi gaišmatēm!

Casting Cream Gloss ir kopjoša matu krāsa bez amonjaka, kas taviem matiem piešķirs dabisku toni un izteiktu mirdzumu. Tagad Casting Cream Gloss piedāvā Glossy Blondes – matu krāsu, kas gaiši brūnus, dabiski blondus vai šķipsnotus matus izbalinās tieši tik daudz, cik nepieciešams. Vēl nebijusi „barojoša + balinoša” tehnoloģija ar citronu ekstraktu nodrošina līdz pat 2 toņiem gaišāku rezultātu par tavu…

espati.lv janvāra kosmētikas jaunumi

Klāt jauns gads un arī jaunumi kosmētikā. Kā parasti piedāvājam tev ieskatu gan kopjošās, gan dekoratīvās kosmētikas jaunumos. Šoreiz iepazīsties ar kosmētiku, kas paredzēta liteošanai aukstā laikā, matu ārstēšanai un krūšu formas veidošanai.

Kosmētikas jaunumi novembrī

Šoreiz iepazīstināsim tevi ar dažādiem kosmētikas jaunumiem – gan kopjošiem, gan dekoratīviem. Tāpat arī kosmētikas ražotāji jau sāk gatavoties ziemai un Ziemassvētkiem – ir tapuši Ziemassvētku komplekti un pat kopjošas produktu līnijas jutīgai adai.

Kosmētikas jaunumi – selektīvā kosmētika

espati.lv kā jau ierasts turpina tevi iepazīstināt ar kosmētikas jaunumiem. Šoreiz stāstīsim par selektīvās kosmētikas jaunumiem – dažādām vasarīgām smaržām, sauļošanās kosmētiku. Šie produkti nopērkami tādos veikalos kā Douglas, Kolonna, Kristiana u.c.

espati.lv kosmētikas jaunumi

Espati.lv tevi turpina iepazīstināt ar kosmētikas jaunumiem. Šodien vairāk apskatīsim dekoratīvo kosmētiku, kas nopērkama jebkurā kosmētikas veikalā vai kādā no visā Latvijā izplatītajiem veikaliem Drogas.