Birka: temperatūra

Izplatītākās vecāku KĻŪDAS, ārstējot bērnu ar ZĀLĒM

Neviens no mums nav ideāls – arī vecāki, vēlot savam bērnam visu to labāko, reizēm kļūdās. Protams, aizmāršība mūsdienu steidzīgajā ritmā ir gluži cilvēcīga, taču jāņem vērā, ka pat niecīgas neprecizitātes var beigties visai bēdīgi, it sevišķi, ārstējot bērnus ar medikamentiem. Kādas ir visbiežāk pieļautās kļūdas un kā tās labot?

Kā ātrāk izveseļoties no GRIPAS?

Nebiji vakcinējusies, vai savlaicīgi pietiekami stiprinājusi imunitāti, un nu esi saslimusi. Kā ārstēties, un ko ņemt vērā, lai ātrāk izveseļotos no gripas? Par to šoreiz!

Ceļasoma, dodoties uz slimnīcu. Bērni slimo.

Pēkšņa temperatūra, neveiksmīgs kritiens vai citas likstas ir neiztrūkstoša bērnības sastāvdaļa. Dažkārt nākas meklēt arī mediķu palīdzību. Tāpēc ir noderīgi, ja zini, ko samest somā, dodoties uz slimnīcu.

6 IKDIENAS paradumi, kas palīdz NESASLIMT

Imunitātes stiprināšana. Kā nesaslimt? Šajā laikā apkārt klejo daudz baciļu, kas šķietami tā vien gaida, lai mums uzbruktu un liktu paslimot, taču, tu vari sevi no tiem pasargāt un kļūt tik stipra, ka šīs infekcijas nespēs kaitēt. Ir dažādi profilakses pasākumi, kurus ievērojot ir iespējams stiprināt savu imūnsistēmu, līdz ar to – nesaslimt! Nav nepieciešams īstenot pilnīgi visus ieteikumus –…

KĀ izdzīvot bērniņa TEMPERATŪRU?

Kāpēc temperatūra paaugstinās? Paaugstināta temperatūra ir signāls, ka bērna imunitāte ir sākusi strādāt. Kad organismā iekļūst vīrusi vai baktērijas, tas mobilizē savus spēkus, lai ļaundarus iznīcinātu. Un gluži kā Actimel reklāmā leikocītu armija ir gatava uzsākt cīņu ar svešajiem. Šī rosīšanās organismā izraisa temperatūras celšanos. Arī pati ķermeņa temperatūra ir viena no organisma stratēģijām, kā uzvarēt, jo šādu pirti vairums…