Birka: šopings

5 ieteikumi, lai pirmssvētku iepirkšanās NEIZTUKŠO maciņu pavisam

Domājams, teju katra sieviete varētu atzīt, ka vismaz reizi ir kļuvusi par Ziemassvētku iepirkšanās drudža upuri – dāvanas tiek gādātas pēdējā brīdī, un beigu beigās attopies ar tukšu maciņu un veselu kaudzi lietu, bez kurām varēji iztikt. Piedevām līdz ar svētku drudzi zudusi arī Ziemassvētku noskaņa un miers. Kā no tā izvairīties? Kā nekļūt par pirmssvētku drudža upuri?

Kas ir PĀRMĒRĪGS ŠOPINGS – vai man tas draud?

Parasti iepirkšanās tiek uzskatīta par nepieciešamību, jo bez dažādām lietām mūsdienās iztikt ir grūti. Tomēr arvien vairāk un vairāk iepirkšanās kļūst arī par prieku radošu un pat baudu sniedzošu nodarbi – daudzām no mums tas ir sava veida hobijs vai veids, kā pavadīt laiku un atpūsties. Tomēr – cik tālu tas tā var iet? Vai iepirkšanās var kļūt arī par…

Taupi naudu – iepērcies mērķtiecīgi

Pat ja tev tikai retu reizi gadās nopirkt lietu, par ko nožēlo vēl ilgi pēc tam, der ielāgot dažās sen zināmas patiesības. Iepirkties vajag ar prātu, strikti analizējot un apsverot visus par un pret katra pirkuma gadījumā. Tas attiecas kā uz drēbēm, apaviem aksesuāriem, tā arī uz sadzīves precēm, interjera priekšmetiem un mēbelēm.

Šopings ārzemēs. Trešā sērija: Amsterdama

Rubrikā “Šopings ārzemēs” espati.lv stāsta par populārākajām Eiropas pilsētām, kur doties iepirkties. Iepriekšējās reizēs stāstījām par Berlīni un Londonu. Šodien – par Amsterdamu, kas ir iepirkšanās paradīze tiem, kuri meklē ne tikai interesantu un oriģinālu apģērbu, bet arī skaistus un labus apavus un rotaslietas.

Šopings ārzemēs. Otrā sērija: Londona

Londonā lielās atlaides ir tad, kad sākas sezonālā izpārdošana – janvāris, jūlija vidus. Uz Londonu vērts doties tieši plašā preču sortimenta un tirdziņu dēļ. Piemēram, Oxford Street ir garākā iepirkšanās iela Eiropā.

Šopings ārzemēs. Pirmā sērija: Berlīne

Berlīne- pilsēta, kur izdevīgi iepirkties. Ja nebrauc uz brendu veikaliem, tad var iztikt arī ar 300 eiro. Ziemas sezonai var nopirkt mēteli, zābakus, divas bikses, džemperus, kādu apakšveļas kārtu, lūpukrāsu un vēl krellītes.

Noderīgas adreses pirkumiem internetā

Noderīgas adreses pirkumiem internetā.Cik reizes ir bijis tā, ka uz ielas ieraugi kādu, kurai mugurā tavs mīļotais mētelītis, vai, vēl ļaunāk – ballē saskrienies ar dāmu tādā pašā vakarkleitā? Jā, protams, reklāmās nereti tiek piedāvāts variants – ieskrien tualetē, noplēs tērpa piedurknes vai apakšmalu, piespraud pie krūtīm no vāzes izvilktu orhideju vai saķēpā kādu apģērba daļu ar lūpu krāsu un…