Birka: Šokolāde

Gardais KARSTĀS ŠOKOLĀDES dzēriens

Kas gan tā par kārtīgu ziemu, ja tās laikā netiek baudīta karstā šokolāde? Šis ir dzēriens, kuru iemīļojuši gan bērni, gan viņu vecāki un tas bijis liels gardums visos laikos.

ŠOKOLĀDES un sarkano biešu BRAUNIJI

Dienās, kad gribas sevi un savus mīļos palutināt ar kaut ko tiešām gardu, pagatavo šokolādes un biešu braunijus! Vienkārši, ātri, ērti un tu būsi ieguvusi gardu desertu, ko baudīt kopā ar saviem mīļajiem – lai labi garšo!

ŠOKOLĀDES pankūkas

Laikam nav tāda cilvēka, kam negaršotu šokolādes pankūkas! Ideāls brīvdienu ēdiens visai ģimenei – gatavojiet…

Pavedinošie ŠOKOLĀDES mafini

Ar šiem mafiniem pirmo reizi cienāju savu vīru, kad bijām vēl tikko sākuši tikties. Mīlestība vīriešiem laikam tiešām „iet caur vēderu”!

KĒKSS un vēl 4 receptes ar KAKAO

Tik silts, pazīstams un ar bērnības garšu. Tāds ir kakao. Īstais dzēriens pavasara dzestrajiem vakariem. Pazīstams un tomēr svešinieks – kakao, līdzīgi kā daudzi citi Amerikas produkti, ir iekarojis mūsu sirdis jau vairāku gadsimtu garumā. Tas kļuvis tik ierasts un šķiet pat mazliet dīvaini, ka kakao pupiņas neaug latvieša piemājas dārziņā.

Šokolādes ietekme uz libido

Tautā tiek uzskatīts, ka šokolāde labvēlīgi ietekmē sievietes libido – sievietes, kas aizraujas ar šo kārumu, ir seksapīlākas un aizrautīgākas.

Saldais grēciņš – šokolāde

Vienu aprieta kā lieku kaloriju vaininiece, citu slavināta kā nebeidzams enerģijas avots un zāles pret visām slimībām. Lielīta un pelta, bet nenoliedami ļoti garda. Tāda ir šokolāde. Šoreiz par to, kāpēc šokolāde ir veselīga.