Birka: sociālie tīkli

UZVEDĪBA, kas KAITĒ tavai slavai DARBA vidē

Latvija ir maza un vēl mazāka tā kļūst, ja runājam par jebkuru konkrētu darbības jomu. Par savu reputāciju un labo vārdu darba vidē ir jādomā visu laiku. Lūk, uzvedības modeļi, kas ļoti nopietni spēj kaitēt gan tavai reputācijai, gan izaugsmei darbā!

5 ieteikumi, kas neļaus tavam tēlam SOCIĀLAJOS TĪKLOS sabojāt tavu KARJERU

Mūsdienās sociālie tīkli un to lietošana, protams, ir pazīstama lielākajai daļai no mums. Vienas tos izmanto ļoti aktīvi, citām tas nav tik būtiski. Un tomēr – meklējot darbu, vienmēr atceries, ka tieši sociālie tīkli ir tā vieta, kur potenciālais darba devējs nereti gūst pirmo priekšstatu par tevi – vai tas ir tāds, kādu tu to vēlies radīt?

Kā komunikācijas tehnoloģijas ietekmē mūsu darbu

Komunikācijas tehnoloģijas. Nesen tika veikts starptautisks pētījums par to kā jaunie komunikācijas tehnoloģiju sasniegumi ietekmē darbu – tā efektivitāti, darba laiku, balansu starp darbu un privāto dzīvi. Pētījums tika veikts 34 valstīs – Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā. Kopā tika aptaujāti aptuveni 100 000 cilvēku un atklājās, ka pateicoties portatīvajiem datoriem, ar dažādām funkcijām aprīkotiem gudrajiem telefoniem, cilvēki jūtas ciešāk saistīti…