Birka: sievietes veselība

Parunāsim par perimenopauzi

Stress darbā, īsākas dienasgaismas stundas un pat kafijas tase var izraisīt simptomu pastiprināšanos! Perimenopauze ir…

Kā tavu IZSKATU ietekmē tavs menstruālais CIKLS?

Menstruālais cikls un sievietes skaistums. Esi pamanījusi, ka vienu nedēļu jūties nekā: saņurcīta, nīgra un nogurusi visu laiku, bet citu lieliski: sievišķīga, skaista, iekārojama, pilna enerģijas ar starojošu ādu un matiem? Vienām šīs izmaiņas ir nelielas un gandrīz nemanāmas, citām ļoti krasas.

PMS – kā to atpazīt un SAVALDĪT?

Pirmsmenstruālais sindroms. PMS. Reta ir tā laimīgā, kura nezina, ko nozīmē reizi mēnesī no mīļas kaķenītes pāvērsties par nevaldāmu zvēru. Diemžēl PMS ar mums veic nejaukas spēles. Nepadodies, tu vari to kontrolēt!

PMS – pirmsmenstruālais sindroms

Pirmsmenstruālais sindroms jeb PMS nav svešs ļoti daudzām no mums, kā arī vīriešiem, kas nereti izbauda šo sindromu sekas, jāsaka gan – netieši. Par PMS sacerētas anekdotes, dažādi smieklīgi stāsti, teikas un leģendas, bet tām, kuras patiešām izbauda visu sindromu plejādi uz savas ādas, smiekli patiesībā nemaz nenāk. Kas īsti ir PMS, kas to veicina un kā to novērst?

Izplatītākās sieviešu BAILES, meklējot IDEĀLO kontracepciju

Turpinot meklēt ideālo kontracepcijas līdzekli, apstājāmies pie tā, kas nepavisam nav ideāli – traucē, biedē un neļauj pilnībā izbaudīt tuvību. Protams, katra no mums ir individualitāte, un tas, kas vienai dāmai šķiet nepieņemams, otrai problēmas nerada. Tomēr pēc espati.lv veiktās aptaujas rezultātiem, kā arī vairākām sarunām ar visdažādākajām sievietēm, iespējams apkopot tās problēmas, kas šķiet visriskantākās un traucējošākās. Atbildes uz…

6 tipiskākās KĻŪDAS, kā darām pāri savai VESELĪBAI

darām pāri savai veselībai. Tu noteikti esi smēlusies ļoti daudz informācijas un labi zini, cik svarīgi ir saglabāt veselību. Pats par sevi saprotams – “sliktie” tauki uzturā nav pieļaujami, tāpēc pusdienās tu izvēlies salātus. Cipari, ko rāda svari, tevi uztrauc, taču tu arī neesi tā, kas skrien svērties vismaz divreiz dienā. Savus zobus, protams, tīri rūpīgi un regulāri, un zobu…