Birka: salons gundega

Arompīlings – testē espati.lv lasītāja

Arompīlings. Pīlings. Decembrī espati.lv stāstīja par aromterapijas burvību, tās pozitīvo ietekmi uz organismu un ceļojumu smaržu pasaulē ar ēterisko eļļu palīdzību. Aicinājām arī espati.lv lasītājas pieteikties vienai no aromkosmetoloģijas procedūrām – arompīlingam. Saņēmām daudz pieteikumu, bet šoreiz aromātiskās procedūras testēšanas iespēju ieguva mūsu lasītāja Aija Vītola no Rīgas.

espati.lv lasītāja testē matu procedūru

Pirms mēneša espati.lv rakstīja par Nanomax matu atveseļošanas procedūru, kuras laikā mati tiek pabaroti ar vitamīnu devu no iekšpuses, kā arī iegūst veselīgu spīdumu uz krietni ilgāku laiku nekā viena mzgāšanas reize. Acinājām espati.lv lasītājas piedalīties izlozē, kuras rezultātā viena no dāmām varēja iegūt iespēju šo procedūru izmēģināt tā teikt “uz savas galvas”. Šo iespēju ieguva Agnese Breice no Rīgas.…

Mati – mans skaistums un rota!

Matu skaistums un to veselība allaž bijusi svarīga it visām no mums. Lai kādus eksperimentus mēs uz savas galvas būtu veikušas, pienāk brīdis, kad vēlamies kaut ko darīt glavas rotas atveseļošanas un veselīga izskata atgūšanas labā. Šoreiz espati.lv piedāvā tev pašai izmēģināt matu procedūru, kas balstīta uz Nanomax tehnoloģijām.