Birka: rīga

Kalnciema kvartāls

Rīgā, Pārdaugavā atrodas Kalnciema kvartāls ar savu neaprakstāmo koka mājām piemītošo šarmu. Kalnciema ielas kvartāls ir Rīgas pilsētas daļa Kalnciema un Melnsila ielu krustojumā. Kas šajā kvartālā tik īpašs? Par to pastāstīsim šai rakstā, jo espati.lv bija iespēja paviesoties Kalnciema kvartālā un parunāt ar tā pastāvīgajiem iedzīvotājiem.

Latvijas dabas mīļotāju īpašie maršruti un apskates objekti

Jau agrāk espati.lv ir tevi aicinājusi vispirms izbaudīt Latvijas dabas skaistumu un apskatīt īpašas vietas, un tikai tad traukties ārzemju zemes apskatīt. Šoreiz tevi pastāstīsim par vairākām Latvijas skaistajām vietām. Šoreiz runa nav par kempingiem un aktīvo atpūtu, šoreiz runa ir par vietām, kur atrodoties tev gribas paklusēt un priecāties par skaisto ainavu tev apkārt.

Iecienītākās atpūtas vietas Rīgā jeb kur vasarā izklaidēties?

Katrai no mums droši vien ir savas iecienītākās atpūtas vietas, bet brīdī, kad gribas ko pamainīt, var rasties tāds kā prāta aptumsums – kur gan vēl varētu aiziet izlocīt kājas vai pabaudīt atmosfēru? espati.lv atgādina par Rīgā populārajām izklaides vietām un piedāvā ar saviem ieteikumiem dalīties arī mūsu lasītājām.

Kur Rīgā meklēt Zemnieku tirdziņus?

Aizvien aktuālāki visā Latvijā kļūst Zemnieku tirdziņi. Ik pa laikam, pie kāda lielveikala vai kādā citā publiskā vietā, var redzēt šādus tirdziņus. espati.lv nolēma noskaidrot un pastāstīt tev par zemnieku tirdziņiem – kur tie atrodas un ko tur var iegādāties. Nevar noliegt, ka zemnieku tirdziņu aktualizēšanās ir saistīta ar ekonomisko situāciju valstī, taču mūsuprāt, šis ir viens no pozitīvajiem krīzes…