Birka: psiholoģija

NLP – būtiskākie jautājumi un atbildes

Kas īsti ir NLP? Kā to izmantot, un, ko tas man dotu? Uz svarīgākajiem jautājumiem par NLP mums atbild Jauno psiholoģiju centra vadītāja un viena no retajiem NLP treneriem Latvijā – Dace Rolava.

5 ieteikumi kā uzlabot ATMIŅU

Atmiņas uzlabošana. Atmiņa. Aizmāršība. Esam apkopojuši piecus vienkāršākos ieteikumus, kam noteikti vērts pievērt uzmanību, ja vēlies uzlabot savu atmiņu!

Koučings – tava IESPĒJA attīstīties

Kas ir koučings? Ko tas man var sniegt? Nu jau kādu laiku par ļoti populāru lietu kļuvis koučings. Lai arī daļa cilvēku zina, kas tas ir, centīsimies apkopot viedokli par šo konceptu, lai saprastu, kāds ir tā uzdevums.

SOCIONIKA – zinātne, kas atklāj cilvēku attiecību noslēpumus

Socionika. Cilvēku attiecību noslēpumi ir viena no satraucošākajām un aktuālākajām mūsu dzīves tēmām. Nereti tiek uzsvērts, ka ilgu un komfortablu attiecību atslēga meklējama īpašās spējās otru saprast, cienīt, uzklausīt, pielāgoties, pārveidoties. Jā, pielāgoties var un arī tā dzīvot var, bet kā mēs katrs tādās pielāgotās attiecībās jūtamies. Vai tādās attiecībās cilvēks var sasniegt savas dzīves mērķi – augt un pilnveidoties?

DEPRESIJA – pazīmes, cēloņi, risinājumi

Depresija. Depresijas pazīmes. Depresijas simptomi. Depresijas cēloņi. Statistikas dati liecina, ka sievietes ar depresiju slimo gandrīz divas reizes biežāk kā vīrieši, taču palielināts risks ar to saslimt kaut vienu reizi mūžā ir gandrīz 10% iedzīvotāju. Pasaules pieredze rāda, ka aptuveni 44% visu iedzīvotāju ir saskārušies ar depresiju vieglā vai smagākā formā, šis skaitlis ir ievērojams, pat biedējošs. Bet kā depresiju…

Veģetatīvā distonija – vai mūsu gadsimta slimība?

Veģetatīvā distonija, saukta arī par veģetatīvo disfunkciju, kuras galvenie simptomi ir neaprakstāmas bailes no kaut kā nezināma, panikas lēkmes, karstuma un aukstuma viļņi, galvas reiboņi, nogurums, sirdsdarbības traucējumi… Kas tā ir un kā to atpazīt? Kā ar šo slimību cīnīties?

ASARU terapija

Nereti mūsdienu sievietes savu jūtīgās un emocionālās būtnes tēlu ir aizstājušas ar aukstas dzelzs lēdijas ampluā. Nav jau tā, ka emociju nebūtu, bet laiki ir mainījušies, un pamazām sāk valdīt uzskats, ka ne tikai vīrieši, bet arī daļa sieviešu neraud, lai gan tās ir neveselīgas muļķības.