Birka: pms

INTĪMĀ HIGIĒNA – būtiskākais sievietes ķermeņa kopšanā

Intīmā higiēna. Menstruālā higiēna. Ikvienas sievietes ikdienā ļoti liela nozīme ir intīmajai higiēnai. Ir jāzina kā pareizi par sevi rūpēties, kādus līdzekļus izmantot, bet no kādiem izvairīties. Pareizi rūpējoties par savu intīmo higiēnu, iespējams ne vien pasargāties no dažādām saslimšanām, bet arī justies ērti un tīri.

Kā tavu IZSKATU ietekmē tavs menstruālais CIKLS?

Menstruālais cikls un sievietes skaistums. Esi pamanījusi, ka vienu nedēļu jūties nekā: saņurcīta, nīgra un nogurusi visu laiku, bet citu lieliski: sievišķīga, skaista, iekārojama, pilna enerģijas ar starojošu ādu un matiem? Vienām šīs izmaiņas ir nelielas un gandrīz nemanāmas, citām ļoti krasas.

PMS – kā to atpazīt un SAVALDĪT?

Pirmsmenstruālais sindroms. PMS. Reta ir tā laimīgā, kura nezina, ko nozīmē reizi mēnesī no mīļas kaķenītes pāvērsties par nevaldāmu zvēru. Diemžēl PMS ar mums veic nejaukas spēles. Nepadodies, tu vari to kontrolēt!

PMS – pirmsmenstruālais sindroms

Pirmsmenstruālais sindroms jeb PMS nav svešs ļoti daudzām no mums, kā arī vīriešiem, kas nereti izbauda šo sindromu sekas, jāsaka gan – netieši. Par PMS sacerētas anekdotes, dažādi smieklīgi stāsti, teikas un leģendas, bet tām, kuras patiešām izbauda visu sindromu plejādi uz savas ādas, smiekli patiesībā nemaz nenāk. Kas īsti ir PMS, kas to veicina un kā to novērst?