Birka: pludmales sezona

Pludmales tērpu mode 2011

Peldkostīmi, pludmales čības, tunikas, garās kleitas. Pirmais vasaras mēnesis ir sācies – dienas ir kļuvušas siltas un saulainas un viss liecina par to, ka klāt ir arī pludmales sezonas atklāšanas laiks. Un gluži loģiski, aktuāls kļūst jautājums – kā tērpties, dodoties uz pludmali, šovasar? Kādu peldkostīmu izvēlēties? Kādi ir aktuālākie apavi un pludmales apģērbi?

Vai proti parūpēties par ādu vasarā?

Beidzot piedzīvojam patiesi saulainās vasaras dienas, bet tas var nozīmēt ne tikai patīkami pavadītu laiku un saules peldes, bet arī lielāku slodzi ādai. Vai maz zini, kā pareizi rūpēties par ādu vasarā?Atbildi uz šo jautājumu devāmies noskaidrot pie skaistumkopšanas salona Gundega kosmetoloģes un aromterapijas speciālistes Svetlanas Černuhas.

Skaistuma triki vasarā

Vasara ar sauli un siltiem vakariem mūs lutina ļoti īsu brīdi. Bet tieši šajā gada siltajā periodā cilvēki kļūst starojošāki un skaistāki. Bet, neskatoties uz visu vasaras burvību, arī šajā siltajā laikā par sevi ir jārūpējas ne mazāk kā citos gadalaikos. Esam apkopojušas vairākus skaistuma padomus, kuri ir īpaši svarīgi tagad – vasarā.