Birka: paaugstinājums

7 lietas, ko VEIKSMĪGĀS dara ATŠĶIRĪGI no pārējām

Viņas ir veiksmīgas, viņām viss padodas, viņas tiek ievērotas un novērtētas, un no malas šķiet – viņām vienkārši ir sasodīti paveicies. Un tomēr – vai tiešām tā ir tikai veiksme un dažādas dzīves piespēlētas sakritības? Vai varbūt tomēr tās, kuras dēvējam par veiksmīgajām, kaut ko dara citādi, kā pārējās?

Tavu PANĀKUMU atslēga – emocionālā saskarsme

Vērojot apkārt notiekošo, nereti nākas aizdomāties par to, kādēļ divu vienlīdz gudru cilvēku panākumi dzīvē spēj būt tik diametrāli pretēji. Vai tas ir tikai un vienīgi veiksmes faktors? Vai arī uz panākumiem tendētiem cilvēkiem piemīt vēl kas ļoti būtisks, izņemot augstu intelektuālo koeficientu?

KAD mani paaugstinās amatā?

Pienāk brīdis, kad tu sāc domāt par karjeras izaugsmi. Tev šķiet, ka jau sen esi to pelnījusi, jo visus darbus vienmēr paveic laikā, kvalitatīvi, turklāt pēc labākās sirdsapziņas. Taču vai tā tiešām ir – vai esi pelnījusi paaugstinājumu, un vai vispār esi tam gatava? Espati.lv palīdzēs izvērtēt tavas iespējas tikt paaugstinātai amatā!

4 tipiskākās KĻŪDAS, kas TRAUCĒ karjeras IZAUGSMEI

Kāpēc? Kāpēc, atrodoties līdzvērtīgās starta pozīcijās, citas sievietes ātri virzās pa karjeras kāpnēm un viņas kolēģi uztver kā līdzvērtīgas partneres, bet citas tā arī paliek čaklas melnā darba darītājas? Kur slēpjas šo panākumu atslēga vai klupšanas akmens? Apskatīsim tipiskākās kļūdas, kas liek mums mīņāties uz vietas un traucē panākumiem. Pirmā kļūda. Vēlme saglabāt ar visiem labas attiecības. Jau no agras…