Birka: nogurums

7 ieteikumi cīņai ar NOGURUMU

Darot ikdienas darbus, ir jāpiedomā pie dažādiem paradumiem, kurus veicot, mums ir iespēja izvairīties no negaidīta noguruma!

7 pazīmes, kas liecina – tev steidzami ir JĀATPŪŠAS

Piedāvājam tev 7 visbiežāk sastopamās pazīmes, kas var liecināt par to, ka tu esi nemitīga stresa un pienākumu varā, kas tavam organismam sagādā lielu slodzi. Varbūt ir pienācis laiks pārskatīt savu ikdienu un beidzot ATPŪSTIES?

5 ieteikumi kā uzlabot ATMIŅU

Atmiņas uzlabošana. Atmiņa. Aizmāršība. Esam apkopojuši piecus vienkāršākos ieteikumus, kam noteikti vērts pievērt uzmanību, ja vēlies uzlabot savu atmiņu!

Veģetatīvā distonija – vai mūsu gadsimta slimība?

Veģetatīvā distonija, saukta arī par veģetatīvo disfunkciju, kuras galvenie simptomi ir neaprakstāmas bailes no kaut kā nezināma, panikas lēkmes, karstuma un aukstuma viļņi, galvas reiboņi, nogurums, sirdsdarbības traucējumi… Kas tā ir un kā to atpazīt? Kā ar šo slimību cīnīties?

Pavasara NOGURUMS – neļaujies tam!

Pavasara nogurums nav nekas neparasts. Citam šis miegainības un bezspēka periods izpaužas izteiktāk, cits tikai pāris reizes vairāk nožāvāsies. Šajā dabas atmodas laikā, kad apkārt viss kļūts zaļāks, smaržīgāks un saulaināks, mums negribas to visu palaist garām un šo periodu nošņākt saldā miegā vai ar kabataslakatiņu kaudzi un sarkanu degunu, tāpēc jāmeklē risinājumi. Sākumā gan jāzina, kāpēc tad šī noguruma…