Birka: negribu bērnu

Vai bērns maina tavas dzīves vērtības?

Ienākot ģimenē bērnam, mainās pilnīgi viss. Citādāka paliek sadzīve, ikdienišķās lietas un paradumi, sievietes un vīrieša savstarpējās attiecības, tāpat arī attieksme pret apkārtējo. Jo īpaši pašas sievietes, kas kļuvusi par māti, dzīves vērtības un turpmākās nākotnes ieceres.

10 iemesli, kāpēc es NEGRIBU BĒRNUS

Bērni taču ir mūsu nākotne, prieks un acuraugs – ja nebūs bērnu, nebūs arī dzimtas turpinājuma. Bet ticiet man, ir sievietes, kurām nerūp ne dzimtas turpinājums, ne arī katras sievietes misija būt mātei. Bieži vien mani nesaprot ne radi, ne draugi, ne kaimiņi. Tāpēc reizi par visām reizēm vēlos viest skaidrību šajā jautājumā – kā var negribēt bērnus.

Piedodiet, es NEMĪLU bērnus. Intervija ar kādu vīrieti

Saruna ar vīrieti, pietiekami nobriedušu personību, kurš skaidri zina, ka bērnus viņam nevajag. Ar to jārēķinās arī viņa otrajai pusītei. Lielākajai daļai ļaužu dzīves piepildījums ir ģimene – pietiekamus ienākumus nesošs darbs, miteklis, sieva un, protams, bērni. Taču cilvēki ir dažādi, un nav gluži tā, ka bez bērniem nav pilnvērtīgas dzīves. Ir. Un arī piepildīta, turklāt rūpju daudz mazāk, bet…