Birka: motivācija

5 efektīvas metodes KĀ tikt galā ar SLINKUMU

Ko darīt, ja neko negribas darīt? Kā lai pārvar šo cilvēkiem tik ļoti raksturīgo stāvokli? Šoreiz nerunāsim par to, kas tad ir slinkums un kādēļ tas piemeklē tevi, bet gan ķersimies pie lietas un noskaidrosim – kā pārvarēt slinkumu?

Vai TU strādā savā ĪSTAJĀ profesijā?

Īstajai profesijai patiesībā ne vienmēr ir kāds sakars ar tavu iegūto izglītību, pašreizējo amatu vai prestižu. Tā ir saistīta tikai un vienīgi ar tavām vēlmēm, prioritātēm un, protams – sajūtām. Lai noskaidrotu, vai šī brīža profesija ir tava īstā, tev nāksies pavisam godīgi atbildēt pašai sev uz dažiem, it kā vienkāršiem jautājumiem!

Kad PIEŅEMT lēmumu ir PROBLĒMA

Kāpēc būtu jāmācās pieņemt lēmumus mazās lietās un nepaļauties uz sakritībām? Jo vairāk trenēsi sevi šajā prasmē, jo grūtākus lēmumus spēsi izdarīti patstāvīgi. Ļoti iespējams, ka to novērtēs darbā un, parādot šīs spējas, tiksi ne tikai pie uzslavas, bet arī paaugstinājuma. Citus vadīt spēj tikai tādi, kas lieliski vada paši sevi!

Koučings – tava IESPĒJA attīstīties

Kas ir koučings? Ko tas man var sniegt? Nu jau kādu laiku par ļoti populāru lietu kļuvis koučings. Lai arī daļa cilvēku zina, kas tas ir, centīsimies apkopot viedokli par šo konceptu, lai saprastu, kāds ir tā uzdevums.

8 veidi, kā MOTIVĒT sevi rīkoties

Patiesībā nav būtiski, vai esi nolēmusi nomest 5 vai 35 liekos kilogramus, uzsākt mācīties svešvalodu vai beidzot sakrāt naudu sava biznesa uzsākšanai, šeit vari lasīt astoņus padomus, kas ļaus tevis iecerēto īstenot dzīvē!

Kā MOTIVĒT sevi sportot, arī tad, ja to galīgi NEGRIBAS?

Kā motivēt sevi sportot? “Sākšu sportot no pirmdienas,” tu nodomā, kad kritiski esi sevi nopētījusi spogulī. Par šo savu apņēmību tu, protams, atceries tikai pirmdien vēlu vakarā, kad velties arā no dīvāna un piestrādāt pie presītes vairs nav ne mazākās vēlmes. “Kāda jēga no pirmdienas? Sākšu ar pirmo datumu!” tu varonīgi nolem, tādējādi iegūstot sev sagatavošanās periodu vismaz divu nedēļu…