Birka: moff

Kas ir loft apartamenti?

Kas ir loft apartamenti? Pasaulē loft apartamenti ir pazīstami jau kopš pagājušā gadsimta pirmās puses, kad Ņujorkas mākslinieki sāka apdzīvot pilsētas industriālo ēku augšējos stāvus.

Mēbeles no interneta

Mēbeles internetā. Mēbeles no interneta. Internets ir lielisks veids kā pircējs var iepazīties ar piedāvājumu un to salīdzināt starp dažādiem tirgotājiem. Un tikai pēc šādas iepazīšanās doties pie konkrētā tirgotāja un iegādāties nepieciešamās mēbeles.

Atvērtais plānojums

Atvērtais plānojums ir paņēmiens, kad ar dažādu starpsienu palīdzību apdzīvojamā platība tiek sadalīta atsevišķās telpās, kuras plūdeni pāriet viena otrā.

Kā nenopirkt sliktu mēbeli

Kā nopirkt labu mēbeli. Reiz, ieejot kādā kafejnīcā, es kā parasti ar ierastu kustību aptaustīju galda maliņu. Un cilvēks, ar kuru es biju atnācis satikties, sāka smieties un teica: „Uz reiz redzams, ka tu esi galdnieks!” Jā, ir mums mēbeļniekiem tāds profesionālais „kretīnisms” – aptaustīt katras mēbeles kantīti. Kāpēc mēs tā darām? Tāpēc, ka tas ir visvienkāršākais veids, kā noteikt…

Ģirts Eglītis: kas ir latviešu Feng Shui

Istabas iekārtojums. Mēbeļu izgatavošana. Esmu vīrietis. Bet savā darba ikdienā ļoti daudz kontaktējos ar sievietēm. Kas es esmu? Pastnieks? Baseina tīrītājs? Nē – galdnieks! Ne gluži ar zāģi un ēveli taisu galdus un krēslus. Vienkārši cilvēkiem piedāvāju ideju, projektēju un piegādāju mēbeles. Daru to jau 10 gadus, tāpēc draugi par mani saka: Cilvēks-Mēbele.