Birka: lūpas

LŪPU kopšana ZIEMĀ

Gada aukstākie mēneši ir pārbaudījums ne tikai tavai sejas ādai, bet arī lūpām. Sniegs, vējš un dzestrais gaiss nelabvēlīgi ietekmē to stāvokli, radot ne tikai vizuālus defektus, bet arī nepatīkamas sajūtas. Kā kopt lūpu maigo ādu ziemā? Uz mūsu jautājumiem atbildēja kosmetoloģe Kristīne Ješus.

7 padomi, kā pareizi UZKRĀSOT LŪPAS

Skaistas un valdzinošas lūpas tiek dēvētas par vienu no spēcīgākajiem sieviešu ieročiem. Ar to palīdzību, ne viena vien skaistā dzimuma pārstāve ir piesaistījusi sava izredzētā uzmanību un, iespējams, pat iekarojusi viņa sirdi – tas notiek ne tikai kino filmās, bet arī dzīvē. Lai padarītu savas lūpas skaistākas un iekārojamākas, sievietes kopš neatminamiem laikiem ir izmantojušas dažādas viltības. Šoreiz espati.lv tev…

Cīņa ar sprēgājošām lūpām

Sasprēgājušas lūpas ziemā sakarā ar auksto gaisa temperatūru, brāzmaino vēju un sauso gaisu telpās ir diezgan aktuāla problēma daudzām no mums. Sasprēgājušas lūpas ir sāpīgas un jutīgas, kā arī tās noteikti neizdaiļo tavu izskatu. Tādēļ espati.lv iesaka vairākus veidus, kā novērst šo problēmu.

Sarkanas lūpas

Sarkanai lūpu krāsai vienmēr ir bijusi vieta modes pasaulē. Sarkanas savas lūpas ir krāsojušas leģendāras zvaigznes, kaut vai Merlina Monro, sarkanas lūpas mēdz būt modelēm modes skatēs un arī katra no mums reizi pa reizei ir uzkrāsojusi sārtas lūpas –kaut vai māžojoties. Šogad sarkanā lūpu krāsa atkal ir kļuvusi īpaši aktuāla modes pasaulē. Katrai sievietei var piemeklēt sārtu lūpu krāsu…

Lūpu krāsas indekss

Šobrīd mainās patērētāju paradumi, tiek ierobežots dažādu preču patēriņš, vairāk tiek skaitīts un rēķināts. No daudz kā nākas atteikties, jo ienākumi samazinās. Bet ir arī lietas, kas krīzes laikā tiek patērētas vairāk. Viens no spilgtākajiem piemēriem ir lūpu krāsas. Šo sava veida fenomenu ekonomisti dēvē par lūpu krāsas indeksu.