Birka: labdariba

5 ieteikumi, kā sagaidīt un pavadīt SVĒTKUS bez STRESA!

Ziemassvētki esot gada skaistākais un gaišākais laiks, tas ir laiks, kurā mūsu sirdīm būtu jābūt pozitīvu domu pilnām un smaidam sejā nevajadzētu zust ne mirkli! Taču vai vienmēr tā ir? Un kā tad ar tā saucamo Ziemassvētku drudzi, kuru varam sajust tuvojamies jau no decembra sākuma? Kā ar histērisko skriešanu pa lielveikaliem, dāvanu meklēšanu, rūpēm par svētku galdu, mājas tīrīšanu…

LABDARĪBA – ko es varu darīt?

„Ko tad es? Lai palīdz tie, kam ir daudz naudas!” Šo frāzi bieži varam dzirdēt. Atļaujiet teikt – tās ir pilnīgas muļķības! Palīdzēt citiem var visi tie, kam ir, ko dot. Un ko dot ir mums katram! Šoreiz stāstīsim par iespējām darīt labu, neveidojot robu ģimenes budžetā.

Gatavojoties Jaunajam gadam

Rit klusais gaidīšanas un piedošanas laiks. Decembris daudzām no mums ir tāds mēnesis, kad gribas sastādīt atskaiti par aizvadīto gadu, savilkt izdarītā un neizdarītā bilanci, nospraust jaunus mērķus.

Atver sirdi labiem darbiem…

Aicinu espati.lv lasītājas ,ja tas ir iespējams, apmeklēt labdarības tirdziņu, iegādāties saviem mīļajiem sirsnīgas dāvanas un vienlaikus izdarīt labu darbu – atbalstīt projektu, kurā ir ietverta Ziemassvētku jēga – dzimšana.