Birka: koncerts

Sirdspriekam..

..neiet neviena no mums spīdoši šobrīd, pietiek jau vien, ka esam visi vienā maisā, ko par Latviju sauc, bet gribas, gribas pacelties tam visam pāri un priecāties par lietām, kuras tīkamas sirdij, vai ne? 🙂 Nu, vismaz man ļoti gribas un tāpēc neskatoties ne uz ko – cenšos sevi iepriecināt.. 🙂 ..viens no tādiem priekiem man ir biļete, kuru nopirku…

espati.lv iesaka pasākumus no 5. – 11. martam

Šī solās būt īpaša nedēļas nogale – piesātināta ar dažādiem interesantiem pasākumiem īpaši sievietēm. Piektdienas vakarā – iespēja sajusties kā Emira Kusturicas filmu varonei Balkānu mūzikas vakarā, sestdien – Kalnciema ielas gadatirgus pavasarīgās noskaņās. Koncertuzvedumi, teātri, kino…Lasi tālāk, lai atrastu savus īstos pasākumus!

Saldajā ēdienā – Lindas Leen koncerts Chameleon

Jutekliska, sievišķīga un eleganta – tāda ir Latvijas dīva Linda Leen, kura šogad, pēc septiņu gadu pārtraukuma, izdevusi savu jauno albumu Chameleon. Par godu šim notikumam septembra sākumā dziedātāja Dzintaru koncertzālē sniedza savu solo koncertu, un pavisam drīz – 10. novembrī – sniegs vēl vienu koncertu Latvijas Nacionālajā operā.