Birka: kino

5 filmas lietainām VASARAS dienām

Jāatzīst, šī vasara nelutina ar saulainām un siltām dienām, tomēr laikapstākļi noteikti nav šķērslis kvalitatīvi pavadītam laikam, vai ne? Tomēr esam piedzīvojušas dienas, kad nevēlamies nodoties aktīvai atpūtai un, ja pavisam godīgi, nevēlamies pamest arī gultu. Esam atlasījušas 5 noskaņu filmas lietainām dienām, kuru sižets, aktieru saspēle, skaņu celiņš un vizuālie risinājumi ļaus piemirst par nelāgajiem laikapstākļiem aiz loga un aicinās ļauties filmas valdzinājumam.

espati.lv kino kritiķi. Sirdsapziņu meklējot

Šoreiz tev piedāvāsim noskatīties romantisku komēdiju Bijušo draudzeņu rēgi (The Ghosts of Girlfriends Past), kurā stāstīts par to kā meitenes sava bijušā mīlnieka sirdsapziņā meklē iemeslus, kāpēc sanāca tā, kā sanāca. Pagājušajā reizē izspēlējām biļetes uz komēdiju – Paģiras.

espati.lv kino kritiķi. Beidzot klāt Eņģeļi un dēmoni!

Klāt jaunā espati.lv kino kritiķu sērija. Šoreiz stāstīsim par filmu “Radio pirāti”, kā arī izspēlēsim biļetes uz skaļāko šībrīža filmu – Eņģeļi un dēmoni. Jaunums – turpmāk kino kritiķu rubriku varēsi lasīt reizi divās nedēļās.

espati.lv kino kritiķi. 2.sērija. Šoreiz ielūgumi jau uz divām filmām!

Šo rubriku sākām ar atsauksmēm par filmu Septiņas dzīves. Šonedēļ mūsu kritiķi devās uz filmu Nekā personīga ar Džūlijas Robertsas un Klaiva Ouena piedalīšanos. Pirmais laimīgais, kurš saņēma ielūgumus uz šo filmu, bija vīrietis (espati.lv redakciju priecē, ka mūs lasa ne tikai dāmas, bet arī stiprais dzimums 🙂 ) vārdā Oskars Gozis. Jāvārda teicēja, kura saņēma ielūgumus, ir Vanesa Šurtkova.…

Kļūsti par espati.lv kino kritiķi!

Īsta kinomīle, izvēloties, kuru filmu redzēt, noteikti iepazīsies ar filmas anotāciju, kritiķu viedokli un citu pieejamo informāciju, taču pēc filmas noskatīšanās viņai būs savs personīgais viedoklis. Turklāt bieži vien filmu anotācijās mums netiek pastāstītas svarīgas nianses vai sagaidāmās emocijas. Protams, pārsteiguma momentam ir liela nozīme, taču tomēr – gribas tik ļoti zināt! Tāpēc aicinām tevi piedalīties un iejusties espati.lv kino…

espati.lv iesaka pasākumus no 5. – 11. martam

Šī solās būt īpaša nedēļas nogale – piesātināta ar dažādiem interesantiem pasākumiem īpaši sievietēm. Piektdienas vakarā – iespēja sajusties kā Emira Kusturicas filmu varonei Balkānu mūzikas vakarā, sestdien – Kalnciema ielas gadatirgus pavasarīgās noskaņās. Koncertuzvedumi, teātri, kino…Lasi tālāk, lai atrastu savus īstos pasākumus!

Labākais ieguldījums – kino

Kino, tāpat kā citi biznesa veidi, ir kapitālieguldījums investoriem. Kad tiek izlemts, vai filma tiks uzņemta vai nē, biznesa cilvēkiem interesē cik daudz naudas tā nopelnīs. Gluži kā bankā, arī kino industrijā tiek vērtēti dažādi parametri, lai prognozētu iespējamo peļņu.