Birka: kāzas

Vai nu PRECI mani, vai ŠĶIRAMIES!

Kā tur īsti ir – vai laikmetā, kad salauzto metam ārā un ņemam jaunu, nevis salabojama jau esošo, kāzās ir loģisks kopdzīves turpinājums vai visai interesants pašmērķis, tā teikt, kārtējais punkts “to do” listē, pie kura ievilkt ķeksīti, kad izdarīts?

Apprecējos NAUDAS dēļ, un NEMAZ nenožēloju

Reizēm dzīvē gadās, ka apsvērusi visus par un pret, sieviete nolemj piekrist bildinājumam, kā galveno argumentu uzskatot nevis savstarpēju mīlestību, bet to, ka vīrietis ir materiāli nodrošināts. Kas notiek tālāk? Vai mīlestība atnāk pamazām, vai varbūt tā vispār nav galvenais laimīgas kopdzīves noteikums?

Gatavojamies KĀZĀM, bet kāpēc tik daudz STRĪDAMIES?

Pēc tam, kad mīļotais bija lūdzis tavu roku, lidinājies no mammas pie draudzenēm un atpakaļ, lai par to vien runātu. Nu pienākusi vasara, kāzas, jūlija vidus tuvojas straujiem soļiem. Un tu vairs nesaproti – nu kā šādā brīdī var tik daudz strīdēties?! Vai tiešām esi kļūdījusies vīrieša izvēlē?

Kādai jābūt SIEVIETEI, lai viņu PRECĒTU – stāsta VĪRIEŠI

Viena no sieviešu sarunu top tēmām nereti ir – kāpēc viņš mani negrib precēt? Daudzām sievietēm aktuāls ir jautājums – kas attur vīrieti no šī nozīmīgā soļa speršanas, kad laiks pavadīts ar sievieti jau kļūst ar cienījamu ciparu, attiecībās valda harmonija, sieviete blakus skaista un gudra, bet tomēr nē, bildinājuma kā nav tā nav! Kas notiek mūsu vīriešu prātos? Kādreiz…

Viņš BILDINĀJA, es ATTEICU

Kas mudina sievieti atteikt vīrieša izteiktam bildinājumam? Kādos gadījumos ir labāk būt vienai, nevis precētai? Lasi reālu sieviešu pieredzi!

10 modernas idejas līgavas frizūrai

espati.lv tev ir apkopojis 10 ideju variācijas par tēmu – līgavas frizūra. Šajā sarakstā atradīsi gan šobrīd pašas modernākās tendences, gan arī nezūdošas un klasiskas vērtības.