Birka: kāju kopšana

Ārstnieciskais PEDIKĪRS – 4 iemesli, kādēļ LABĀKS par klasisko

Izdzirdot frāzi ārstnieciskais jeb medicīniskais pedikīrs, mēs bieži vien nodomājam, ka uz mums tas neattiecas. Pedikīrs taču ir nagu sakopšanas un nolakošanas pasākums, kuru bieži vien veicam mājās pašas. Kas ir ārstnieciskais pedikīrs un kādēļ to vērts izmēģināt arī tev? Lasi un uzzini!

ĀTRAIS KURSS tavam skaistumam LĪDZ SVĒTKIEM

Līdz svētkiem ir atlicis pavisam nedaudz. Taču ar to ir pilnīgi pietiekami, lai tu svētkos izskatītos lieliski arī tad, ja par īpašām skaistumkopšanas procedūrām, līdz šim nebija sanācis pat padomāt! Espati.lv piedāvā tev īso, taču efektīvo skaistuma kopšanas triecienkursu – izmēģini un baudi rezultātus jau nākamnedēļ!

Kāju un nagu SĒNĪTE – 12 ieteikumi, lai sevi PASARGĀTU

Kāju un nagu sēnīte. Kāju sēnīte. Kāju nagu sēnīte. Tuvojoties gada siltajiem mēnešiem, mēs pastiprināti sākam pievērst uzmanību savu kāju pēdu ādas un nagu stāvoklim. Drīz klāt būs laiks, kad pēdiņas jāatkailina citu skatieniem valkājot vaļējus vasaras apavus. Taču nereti pēc garās ziemas, kad esam savas kājas sutinājuši siltajos zābakos, mūs var pārsteigt nepatīkams viesis – kāju sēnīte. Nereti šī…

Kāju kopšanas līkloči – atbildes uz jautājumiem

Nagu sēnīti ir iespējams izārstēt, bet tas ir smags darbs un ilgs process. Ilgums atkarīgs no tādiem faktoriem kā sēnītes veida, bojājuma apjoma, cilvēka vispārējā veselības stāvokļa, kā arī tā, cik atbildīgi un rūpīgi ievērosiet visus ārsta norādījumus. Lai ārstēšana būtu sekmīga, tai jābūt kompleksai – ārīga ārstēšana, ārstnieciskais pedikīrs un, vēlams, arī iekšķīgu preparātu lietošana.

espati.lv aicina testēt produktus. Šoreiz – nagu lakas!

Sievietes rokas ir kā vizītkarte, tām jābūt glītām un koptām. Savus nagus tu vari padarīt skaistākus un izteiksmīgākus ar nagu lakas palīdzību. Bet kā lai izvēlas īsto, tādu, kas būs noturīga un viegli klāsies? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim mūsu jaunajā espati.lv testā – testēsim sarkano nagu laku noturību.

Pedikīrs mājas apstākļos un salonā

Vasara ir laiks, kad tavas pēdas var ciest visvairāk – sandales un pārvietošanās ar basām kājām var veicināt pēdu ādas un nagu sabiezināšanos un cietēšanu. Turklāt, tā kā nēsājam vaļējas kurpes, pēdām vienmēr ir jāizskatās lieliski. Tāpēc espati.lv tev pastāstīs par veselīgu pedikīru mājas apstākļos un ne tikai.