Birka: izklaide

7 soļi lieliskai VASARAS BALLĪTEI

Piedāvājam tev septiņas idejas tematikai, vietas izvēlei, ģērbšanās stilam jeb dress code, aktivitātēm viesiem un citām svarīgām lietām, lai izdodos neaizmirstama vasaras ballīte!

Iecienītākās atpūtas vietas Rīgā jeb kur vasarā izklaidēties?

Katrai no mums droši vien ir savas iecienītākās atpūtas vietas, bet brīdī, kad gribas ko pamainīt, var rasties tāds kā prāta aptumsums – kur gan vēl varētu aiziet izlocīt kājas vai pabaudīt atmosfēru? espati.lv atgādina par Rīgā populārajām izklaides vietām un piedāvā ar saviem ieteikumiem dalīties arī mūsu lasītājām.

6 lietas, ko paveikt, PIRMS pieteicies BĒRNIŅŠ

Tev droši vien ir vesels saraksts ar lietām, ko vēlies izdarīt, kamēr staigā pa šo zemi. Bet vai tev ir paveicamo uzdevumus saraksts, ko paveikt, pirms tavā dzīvē ienāk bērns? Lai gan bērniņš ir liela laime, dzīve neatgriezeniski mainās, tādēļ espati.lv min pāris lietas, ko paveikt pirms šī nozīmīgā pagrieziena tavā dzīvē.

Ziema Latvijas mazajā Šveicē

Ziema turpinās, un Latvijas pauguru apmeklētāji uzgavilē. Bet, ko darīt, ja nedraudzējies ar slēpēm vai snovborda dēli, kā arī pavasaris vēl nečivina aiz loga, taču vēlies jauki atpūsties? Dodies ekskursijā uz Siguldas pusi, kur arī ziemā ir ko redzēt un darīt.

Noskaidros Latvijas labāko “Monopola” spēlmani

Februārī notiks populārās galda spēles “Monopols” Latvijas čempionāts, kurā 150 labākie spēles dalībnieki cīnīsies par ceļazīmi uz Pasaules čempionātu Lasvegasā. Lai atlasītu lielākos “Monopola” entuziastus un nodrošinātu Latvijas kvalifikāciju Pasaules čempionātā, no 26.janvāra līdz 1.februārim portāla “Draugiem.lv” spēļu sadaļā “Brain” tiks atvērta prāta spēle “Monopols”. Tajā rotācijas kārtībā katram spēlētājam tiks uzdoti 16 dažādi jautājumi par “Monopola” vēsturi, noteikumiem un…

Svinēt savādāk, bet ne sliktāk!

Dzimšanas diena gadā tikai viena, bet kā to svinēt? Lielā draugu pulkā ar jestrām atrakcijām vai vienatnē ar pārdomām par dzīvi – izvēle ir tikpat individuāla kā pati dzimšanas diena. Lūk, espati.lv krājumiņu vācelītē daži scenāriji iz dzīves, kā padarīt dzimšanas dienu par pārsteigumu ne tikai ciemiņiem, bet arī sev.

Hotel de Sal Playa – sāls viesnīca

Bolīvijas dienvidrietumu daļā, netālu no pazīstamās sāls izcelsmes vietas Ujuni (Uyuni) atrodas unikālā Hotel de Sal Playa viesnīca. Šī viesnīca viscaur celta, tieši tā – no sāls. Viesnīcas sienas sastāv no sāls blokiem, kas savā starpā saistīti ar ūdens un sāls maisījumu, ko celtnieki izmantoja cementa vietā. Tomēr pēc lietus sezonas dažus blokus nācās nostiptināt un nomainīt.

Slēpo tētis, slēpo mamma… Un ko dara bērns?

Pilnā sparā visos kalnu kūrortos rit slēpošanas sezona. Daudzi jau ir iegādājušies biļetes vai vismaz noskatījuši kūrortus, kuros šogad un nākamgad gribētu izbaudīt ziemas priekus. Diemžēl lielākā problēma rodas tad, ja ģimene, kas katru gadu piekopusi šo slēpošanas tradīciju, sāk par to šaubīties, jo to ir papildinājis vēl viens ģimenes loceklis, kuram no slēpošanas ne silts, ne auksts. ar katru…