Birka: istabas augi

Ienes mājās PAVASARI jeb puķes un garšaugi uz PALODZES

Garšaugi uz palodzes. Ziedi podos. Zaru plaucēšana. Kaut ārā saule laiku pa laikam jau parāda savu spožo vaigu, vēl ir pavēss un dzeltenie un sārtie puķu klājumi, kā arī zaļumi vēl kavējas. Kā pasteidzināt tik ļoti gaidītā laika atnākšanu? Aicini pati pavasara vēstnešus savās mājās!

7 istabas AUGI, kas palīdz tev būt VESELAI

Drudzis, iesnas, nespēks, sāpoša galva – raksturīgākie ziemas laika saaukstēšanās slimību simptomi. Visvienkāršākais līdzeklis pret sasirgšanu ir medikamenti, visgudrākais – veselību stiprinošu un ārstējošu līdzekļu meklēšana uz… palodzes. Daudziem telpaugiem piemīt izteikti dziednieciskas spējas. Tas nozīmē, ka svaigas, ekoloģiski tīras, vienmēr pa rokai esošas drogas katra no mums var izaudzēt pati.

Dzīvo zaļi arī ziemā! Kā ziedu ienest mājās?

Kad koki aiz loga sāk pamazām mest savu lapu vainagu, saprotam, ka vēl mazliet un daba dosies ziemas miegā. Tad vienīgais veids, kā sevi iepriecināt ar lapu zaļumu un ziediem arī tad, kad aiz loga trako ziemelis, ir ienest šo krāšnumu mājās, iestādot augus dažādos podos un podiņos.

Lai tev ZAĻA veselība! DIEDZĒJUMI

Pirmām kārtām diedzēti graudi vai sēkliņas papildina ēdienkarti ar vitamīniem, organismam ļoti nepieciešamām aminoskābēm, minerālvielām un citām bioloģiski aktīvām vielām. Dīgstos daudz A, B grupas, C, D un E vitamīna, teju visi nepieciešamākie mikroelementi (kālijs, fosfors, magnijs, cinks, kalcijs, mangāns, dzelzs un citi), fermenti, florofils un šķiedrvielas. Turklāt, ja ar diedzēšanu ņemies pati, tā ir garantija, ka manta tīra, bez…