Birka: intervija

INETA RADĒVIČA: jaunās dzīves sākumā

Titulētā Latvijas vieglatlēte INETA RADĒVIČA nesen paziņoja par savas sportistes karjeras beigšanu. Espati.lv satikās ar viņu, lai noskaidrotu, kā iesācies viņas jaunais, pavisam atšķirīgais dzīves ceļš, un uz kurieni tas ved!

AGITA KRAUKLE: Cilvēkiem jādod makšķeri, nevis zivi!

Agita ir jauna, smaidīga un apņēmīga. Iedvesmojoša meitene, kuru par piemēru varētu ņemt daudzas – ne tikai tāpēc, ka labdarība ir gan viņas darbs, gan hobijs, bet arī tāpēc, ka viņa ir drosmīga. Agita Kraukle ir labdarības projekta „Paēdušai Latvijai” vadītāja. Kā viņa līdz tam ir nonākusi, un kas viņu mudina strādāt darbu, kas nereti nav emocionāli viegls? Par to…

Beāte Stivriņa. Modele. Teoloģe.

www.espati.lv piedāvā tev interviju ar vienu no šī brīža pieprasītākajām latviešu modelēm pasaulē – Beāti Stivriņu. Šī meitene irspēcīga un spilgta personība, kura apzinās, ka ar veiksmīgu modeles karjeru vien ir par maz. Viņai svarīga ir arī emocionālā un garīgā izaugsme, kas gūta… teoloģijas studijās.

Valdis Melderis – dzīve radio un starp sievietēm

Valdis Melderis – dzīve radio un starp sievietēm Mēs, sievietes, klusībā vienmēr esam sapņojušas par vīriešiem, kuri būtu gan izskatīgi, gan gādīgi, gan saprotoši, gan arī labi pildītu savu tēva lomu. Izklausās pēc zinātniskās fantastikas, bet, satiekot Radio Skonto programmu direktoru Valdi Melderi…

Jānis Šipkēvics – ar instrumentiem kosmosā

Jānis Šipkēvics Juniors ir pazīstams kā viens no grupas Cosmos dalībniekiem. Nu jau ilgāku laiku nevienam nav noslēpums, ka Jānis ir savējais arī grupā Instrumenti, kura ar apbrīnojami muzikālajām pandām priekšgalā jau plūkusi laurus Latvijas mūzikas lauciņā, kā arī lēnām, bet neatlaidīgi iekaro citu valstu klausītāju simpātijas. Kā Jānim, Instrumentiem un Cosmosam šobrīd sokas, noskaidrojam sarunā pie kafijas krūzes.