Birka: imunitātes stiprināšana

6 dažādi INGVERA dzērieni tavai VESELĪBAI

Ingvers – tam piemīt ne vien specifiska garšas un smaržas buķete, kas labi papildina dažādus ēdienus, bet arī lieliskas spējas palīdzēt cīnīties ar dažādiem vīrusiem, stiprināt imunitāti, un pat – mēroties spēkiem ar liekajiem kilogramiem.

GRIPA – kā no tās IZVAIRĪTIES?

Kas ir gripa? Gripas simptomi. Gripas profilakse. Kā izvairīties no gripas. Kas īsti ir gripa, kādas ir tās pazīmes, un pats galvenais – kādus profilaktiskos pasākumus ievērot, lai maksimāli izvairītos no šīs slimības – par to lasi tālāk!

6 IKDIENAS paradumi, kas palīdz NESASLIMT

Imunitātes stiprināšana. Kā nesaslimt? Šajā laikā apkārt klejo daudz baciļu, kas šķietami tā vien gaida, lai mums uzbruktu un liktu paslimot, taču, tu vari sevi no tiem pasargāt un kļūt tik stipra, ka šīs infekcijas nespēs kaitēt. Ir dažādi profilakses pasākumi, kurus ievērojot ir iespējams stiprināt savu imūnsistēmu, līdz ar to – nesaslimt! Nav nepieciešams īstenot pilnīgi visus ieteikumus –…

No dabas – veselīgāk un lētāk!

Aukstajā gada sezonā īpaši būtiski ir stiprināt savu imunitāti, lai izvairītos no dažādiem vīrusiem. Imunitātes stiprināšanai iespējams izmantot dabas produktus, kas maksās mazāk nekā medikamenti, turklāt būs veselīgāki arī organismam. Naudas plānošanas centrs apkopojis vienkāršus padomus, kā izvairīties no saaukstēšanās un liekiem papildu tēriņiem.