Birka: iepirkšanās

10 noderīgi knifi, lai IETAUPĪTU naudu uz APĢĒRBA rēķina

Kurai gan nav gadījies aiziet uz veikalu un vēlāk saprast, ka par apģērbu iztērēta ievērojami lielāka naudas summa nekā plānots? Apsolīt sev, ka „vairs nu gan neko nepirkšu” un solījumu drīz vien aizmirst? Tā ir problēma, ar kuru saskaras liela daļa sieviešu. Piedāvājam tev 10 padomus, kas patiešām palīdzēs ietaupīt naudu uz apģērba rēķina!

8 soļi, lai iepirkšanās INTERNETĀ nesagādātu VILŠANOS

Iepirkšanās internetā mūsdienās ir ļoti populāra, un kāds gan tur brīnums, ja tā ir iespējams ietaupīt gan laiku, gan naudu. Tomēr, lai iepirkšanās internetā būtu veiksmīga, jāievēro daži, it kā tik zināmi noteikumi, ko tomēr ne vienmēr atceramies. Un tieši to neievērošana var radīt vilšanās sajūtu par tik kāroto jauniegūto lietu.

5 ieteikumi, lai pirmssvētku iepirkšanās NEIZTUKŠO maciņu pavisam

Domājams, teju katra sieviete varētu atzīt, ka vismaz reizi ir kļuvusi par Ziemassvētku iepirkšanās drudža upuri – dāvanas tiek gādātas pēdējā brīdī, un beigu beigās attopies ar tukšu maciņu un veselu kaudzi lietu, bez kurām varēji iztikt. Piedevām līdz ar svētku drudzi zudusi arī Ziemassvētku noskaņa un miers. Kā no tā izvairīties? Kā nekļūt par pirmssvētku drudža upuri?

Kas ir PĀRMĒRĪGS ŠOPINGS – vai man tas draud?

Parasti iepirkšanās tiek uzskatīta par nepieciešamību, jo bez dažādām lietām mūsdienās iztikt ir grūti. Tomēr arvien vairāk un vairāk iepirkšanās kļūst arī par prieku radošu un pat baudu sniedzošu nodarbi – daudzām no mums tas ir sava veida hobijs vai veids, kā pavadīt laiku un atpūsties. Tomēr – cik tālu tas tā var iet? Vai iepirkšanās var kļūt arī par…

Taupi naudu – iepērcies mērķtiecīgi

Pat ja tev tikai retu reizi gadās nopirkt lietu, par ko nožēlo vēl ilgi pēc tam, der ielāgot dažās sen zināmas patiesības. Iepirkties vajag ar prātu, strikti analizējot un apsverot visus par un pret katra pirkuma gadījumā. Tas attiecas kā uz drēbēm, apaviem aksesuāriem, tā arī uz sadzīves precēm, interjera priekšmetiem un mēbelēm.