Birka: iepirkšanās ārzemēs

Braucam uz IKEA!

Preces no IKEA. Iepirkšanās IKEA. Pārvācies? Gultas atspere dur mugurā? Nepieciešamas mēbeles bērnistabai? Varbūt vērts apsvērt iespēju doties iepirkties uz IKEA? Kas ir IKEA? Šķiet, maz ir tādu, kuri ne reizi nebūtu dzirdējuši par slaveno zviedru starptautisko mājas un interjera preču zīmolu IKEA, kas ar saviem ražojumiem ir slavens visā pasaulē. IKEA koncepcijas pamatā ir plašs piedāvājums, labs dizains un…

Šopings ārzemēs. Ceturtā sērija: Milāna

Milāna iepirkšanās ziņā ir pievilcīga ar to, ka tieši tur var atrast vislielāko un labāko jauno apģērbu klāstu, ko piedāvā pasaulslaveni modes mākslinieki, no kuriem daudzi pēc tautības ir itāļi. Tur tevi sagaidīs arī plašs aksesuāru un apavu klāsts un īpaši patīkamas cenas (vidēji par 20–25% zemākas). Ja vēlies ietaupīt, pievērs uzmanību jauniem vārdiem, kuri varbūt vēl nav apritē, bet…

Šopings ārzemēs. Trešā sērija: Amsterdama

Rubrikā “Šopings ārzemēs” espati.lv stāsta par populārākajām Eiropas pilsētām, kur doties iepirkties. Iepriekšējās reizēs stāstījām par Berlīni un Londonu. Šodien – par Amsterdamu, kas ir iepirkšanās paradīze tiem, kuri meklē ne tikai interesantu un oriģinālu apģērbu, bet arī skaistus un labus apavus un rotaslietas.

Šopings ārzemēs. Otrā sērija: Londona

Londonā lielās atlaides ir tad, kad sākas sezonālā izpārdošana – janvāris, jūlija vidus. Uz Londonu vērts doties tieši plašā preču sortimenta un tirdziņu dēļ. Piemēram, Oxford Street ir garākā iepirkšanās iela Eiropā.

Šopings ārzemēs. Pirmā sērija: Berlīne

Berlīne- pilsēta, kur izdevīgi iepirkties. Ja nebrauc uz brendu veikaliem, tad var iztikt arī ar 300 eiro. Ziemas sezonai var nopirkt mēteli, zābakus, divas bikses, džemperus, kādu apakšveļas kārtu, lūpukrāsu un vēl krellītes.